דו"ח שנתי לרשם החברות אונליין

דו"ח עדכון פרטי החברה שנדרש לשלוח לרשם החברות אחת לשנה הכולל בין היתר עדכונים לגבי חלוקת המניות בחברה, בעלי המניות, דירקטורים, כתובת החברה ועוד. חברה שלא הגישה דו"ח שנתי ינקטו נגדה סנקציות של חברה מפרה הכוללים עיצומים כספיים ואף איסור לבעלי המניות לפתוח חברה חדשה על שמם.

399₪ + מע"מ

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

פתח חברה חדשה

דו"ח שנתי של חברה פרטית – מה הוא כולל

כדי להגיש דו"ח שנתי של חברה פרטית גם דרך האינטרנט יש צורך למלא טפסים ולצרף פרטים חשובים. אלה כמה הפרטים החשובים ביותר שצריך לכלול כל דו"ח:

  • מילוי טופס – חשוב למלא את טופס הדו"ח השנתי, הנקרא גם "טופס 5". חשוב להגיש טופס חתום מקורי, ולא צילום.
  • החתימה – הטופס צריך לכלול את חתימת הדירקטור.
  • אימות החתימה – על רואה החשבון או עורך הדין מטעם החברה לאמת את חתימתו של הדירקטור. לשם כך, איש המקצוע צריך לציין את שמו, מספר תעודת הזהות שלו, מספר הרישיון ומען.
  • דו"ח מעודכן – הדו"ח צריך להיות מעודכן לשנה הנוכחית ולא לשנה שקדמה לה.

למלא את הטופס בקפידה

מילוי טופס 5 הוא אחד השלבים החשובים ביותר בהליך של מילוי דו"ח שנתי לרשם החברות, ויש צורך למלא את כל הפרטים המצוינים בו. מבין הפרטים הבולטים ביותר ניתן להזכיר את הפרטים המלאים של החברה (השם המלא של החברה, מספר החברה – ח"פ), פרטים לצורך יצירת קשר עם בעל החברה (כתובת דואר אלקטרוני או מספר טלפון), התאריך שבו מתקיימת האסיפה השנתית – כולל עדכון הדו"ח, ציון מידע על חלוקת הון המניות ועל בעלי המניות, פרטים מלאם על הדירקטורים (מכהנים ולא מכהנים) וכן פרטיו של המוסמך לדווח מטעם החברה.

מגישים דו"ח באינטרנט

היום בזכות השכלולים הטכנולוגיים ניתן להגיש דו"ח שנתי לרשם החברות אונליין. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט, למלא את הטפסים הרלוונטיים (כפי שצוינו לעיל) ולשלוח אותם בלחיצת כפתור אחת. בזכות שירות זה יכול כל בעל עסק לחסוך בזמן יקר בהתרוצצויות בין עורכי דין ורואי חשבון, ולמלא את הטפסים בזמן המתאים לו.

משלמים אגרה

דיווח שנתי רשם החברות כרוך בתשלום אגרה שנתית. התשלום משתנה מפעם בפעם, ושובר לתשלום נשלח לחברה הפרטית מטעם רשם החברות. נוסף על כך, חברה אשר תשלם את האגרה עד ל-28.2 תזכה בהנחה.

להימנע מסנקציות

מילוי דו"ח עדכון פרטי החברה לרשם החברות הוא חובה, וחברה אשר לא תמלא את הדו"ח בזמן או תפר את החוק, ינקטו נגדה  סנקציות. במסגרת הסנקציות יכול רשם החברות לקבוע שהוא אינו מבצע פעולות אשר נוגעות לרישום החברה. לדוגמה, רישום שיעבוד עבור החברה הפרטית, רישום משכון לטובת החברה, ביצוע שינוי שם עבור החברה, חיוב בתשלום קנס מעל 7,000 שקלים ועוד. עם זאת, חשוב לזכור כי החברה יכולה להסיר מעליה את התווית של "חברה מפרה", אם היא תגיש את הדו"ח השנתי עבור השנה האחרונה או תבצע את תשלום האגרה.

לשיחת ייעוץ עם עו"ד חינם מלאו פרטים או התקשרו לטלפון 073-7695347

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

שינוי שם חברה בחינם

הכנת המסמכים לצורך שינוי בהרכב הדירקטוריון, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן.

רישום סימן מסחר אונליין

הכנת כל המסמכים לצורך פירוק החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות בירושלים לפי לוחות הזמנים הקבועים בחוק.

שינוי גודל גופנים