החזר מס אונליין

כמעט כל אזרח במדינת ישראל זכאי להחזרי מס ואין זה משנה אם הוא עצמאי, שכיר או פנסיונר. על מנת שתוכלו לקבל את החזר המס המקסימלי אותו אתם זכאים לקבל בפרק הזמן הקצר ביותר, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע בלבד כגון יועץ מס מורשה וזאת על מנת שלא תפספסו כספים המגיעים לכם בגלל חוסר זמן וידע בטיפול בבקשה. לכן, זה הזמן להתחיל בתהליך החזר מס אונליין עם Ettorney.

מילוי טופס

בדיקת זכאות להחזר מס לשכירים

כאמור, כמעט כל אזרח במדינת ישראל נדרש לשלם מס הכנסה. ניקח לדוגמא שכיר – תשלום מס הכנסה מנוכה מתלוש שכרו של השכיר מידי חודש בחודשו. גובה התשלום הינו משוער והא נגזר מהכנסתו השנתית המשוערת של העובד.

מאחר שהכנסתו המדויקת של העובד תיקבע רק בסוף השנה, הרי שיכול להיות שהעובד שילם בכל חודש סכום גבוה מידי ועל כן יהיה זכאי בסוף השנה להחזר מה הכנסה לשכיר.

אותו הדין חל גם במקרה של עצמאיים. עצמאיים נדרשים לשלם מידי חודש "מקדמות" על סמך גובה ההכנסה השנתית המשוערת שלהם. יכול ובסוף השנה יסתבר כי העצמאי שילם "מקדמה" גבוהה מידי ועל כן יהיה זכאי להחזרים ממס הכנסה. כל זאת ניתן לבדוק באמצעות בדיקת זכאות להחזר מס באינטרנט.

מקרים נוספים בהם תהא זכאות להחזרי מס אונליין

  • כאשר הנישום זכאי לפטור מתשלום מס הכנסה או לחילופין כאשר זכאי להקלות או זיכוי בגין נקודות זיכוי.
  • כאשר העובד שכיר בכמה מקומות ולא ערך תיאום מס, הרי שבמקרה שכזה ינוכה מס במקור בשיעור גבוה יותר שלא לצורך.
  • כאשר נולד לעובר ילד במהלך שנת המס.
  • כאשר עובד התפטר או פוטר במהלך שנת מס.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך 24 שעות עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

מוצרים נלווים

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

שינוי גודל גופנים