הליך גישור אונליין

הליך גישור אונליין יאפשר לכם לפתור מחלוקות משפטיות ואישיות מבלי להגיע לכותלי ביהמ"ש. 

גישור אונליין במגוון רחב של תחומים: חוזים, מחלוקות כספיות, משפחה, גירושין ועוד.

מגשר מוסמך יעזור לכם להגיע לפתרון המחלוקות, במקצועיות, תוך חיסכון בזמן, כסף והליכים משפטיים.

לשיחת ייעוץ חינם עם מגשר מומחה התקשר עכשיו!

073-7695347

מה הלקוחות של Ettorney אומרים על התהליך?

חתימה על מסמכים

הליך גישור - כללי:

גישור הוא הליך שמטרתו פתרון סכסוך עסקי או אחר, מחוץ לכותלי ביהמ"ש ונעשה באמצעות מגשר מוסמך תוך יצירת ערוץ תקשורת והידברות ישירה בין הצדדים לסכסוך.

הליך הגישור נועד להוות אלטרנטיבה להליך בירור ופתרון מחלוקת בין צדדים וזאת במטרה להימנע מבירוקרטיה ועלויות גבוהות של ניהול הליך משפטי (אגרות, שכ"ט עורכי דין ועוד). להליך גישור ניתן לפנות גם תוך כדי התנהלות בהליך משפטי (פעמים רבות אף הדבר מומלץ ע"י השופט) וזאת כל עוד לא ניתנה הכרעה ע"י ביהמ"ש בסוגיה.

הליך גישור - הכיצד?

הליך גישור יכול ויתחיל באמצעות החלטה של מי מהצדדים לסכסוך והצעה להתחלה בהליך גישור לצד השני או לחילופין ע"י הפניית הצדדים במהלך הליך משפטי ע"י ביהמ"ש. הפניית צדדים בהליך משפטי נעשית בתביעות סכום של עד 75,000 ש"ח וזאת באמצעות הפניה למהו"ת (מפגש הכנה ותיאום).

הליך הגישור נעשה בשני מישורים: פגישה משותפת של שני הצדדים באופן ישיר מול המגשר וכן באמצעות פגישות של המגשר עם כל אחד מהצדדים בנפרד.

הליכי גישורים מאופיינים בנייטרליטת של המגשר לכל אחד מהצדדים וסודיות. כמו כן, הליך גישור הוא הליך רצוני והוא אינו נכפה על מי מהצדדים. כלומר, צדדים אינם מחוייבים להליך הגישור על פי דין אלא הם יכולים לבחור שלא לקיים אותו. יחד עם זאת, אל הפתרון יגיעו הצדדים בעצמם. מרגע חתימה על הסכם הגישור, הרי שהוא מחייב את הצדדים לכל דבר ועניין.

חתימה על מסמכים

סוגי הסכסוכים הנידונים בהליכי גישור:

הליכי גישור יכולים להתקיים במגוון תחומים, בניהם:

  • ירושה
  • גישור פלילי
  • צרכנות
  • מסחרי/חוזים
  • שכנים
  • גירושין
  • עבודה
  • יחסים דיפולמטיים ובינלאומיים.

הליך גישור גירושין -

בין התחומים הנפוצים ביותר בהם מתקיימים הליכי גישור הוא תחום הגירושין.

פעמים רבות צדדים בעת פרידתם מעוניינים להימנע מניהול הליך הגירושין בביהמ"ש לענייני משפחה ולכן פונים להליך גישור גירושין מהיר.

הליך גישור בעת גירושין מאפשר לצדדים להיפגש פנים אל פנים ולא באמצעות עורכי דינם ולנסות ולפתור את המחלוקות בניהם באופן ישיר בתיווך המגשר. העובדה כי הליך הגישור הוא רצוני, מאפשר לצדדים להגיע אליו שלמים יותר ומוכוונים יותר לפתור את המחלוקות בניהם.

מלאו את הפרטים ועו"ד יתקשר לתת ייעוץ והכוונה חינם:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

מוצרים נלווים

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים