הסכם ממון אונליין

הסכם ממון לפני נישואין הינו מסמך תכנון כלכלי של חיי הנישואין בין בני זוג לפני שמתחילים חיים משותפים.

הסכם ממון כולל בתוכו איך תתבצע חלוקת הנטל הכלכלי בין בני הזוג ואיך יתחלק רכוש משותף שנצבר במקרה של פרידה.

ישנו גם הסכם ממון לאחר נישואין במקרה שלא היה הסכם ממון מקדים או שהצדדים צריכים להחליט שוב לגבי חלוקת הרכוש.

בקרוב

מילוי טופס
חתימה על מסמכים

סוגי הסכמי ממון

הסכם ממון סטנדרטי מתחלים לשני סוגי הסכמים עיקריים:

  • הסכם ממון לפני נישואין נועד להבטיח את העתיד הכלכלי של בני הזוג למקרה של גירושין. הסכם זה מסכם את כלל הנכסים שיש לכל אחד מבני הזוג לפני שהם באים בברית הנישואין, וכן את סכום הרווחים העתידי שיהיה להם בחייהם המשותפים. כמו כן, ההסכם קובע את אחריותם של בני הזוג על הנכסים המשותפים. ניתן למצוא הסכם ממון באינטרנט ולהתחיל למלא את הפרטים, לאחר מכן תקבלו שיחת טלפון מעו"ד מומחה בדיני משפחה על מנת לדבר על מטרות ההסכם ולהתחיל לנסח הסכם ממון מותאם אישית בשבילכם.
  • הסכם ממון אחרי נישואין נועד לבני זוג אשר אינם חשבו על עריכת הסכם ממון לפני נישואיהם. הסכם זה נועד לתת לבני הזוג את ההזדמנות לחלק ביניהם את תחומי האחריות על הכספים כדי להבטיח את תפקודם העצמאי במקרה שבו יחליטו להתגרש.
חתימה על מסמכים

מדוע כדאי לחתום על הסכם ממון?

אם החלטתם לחתום על הסכם ממון אונליין, תוכלו ליהנות מיתרונות רבים:

  • הסכם ממון בין בני הזוג מאפשר לצמצם את הפערים הכלכליים. כאשר אחד הצדדים מגיע ממשפחה עמידה והשני ממשפחה דלת אמצעים, ניתן להבטיח את העתיד הכלכלי של שני הצדדים במקרה של גירושים.
  • הסכם הממון נועד להבטיח את הזכויות בכל מחיר. בהיעדרה של חתימה על טופס הסכם ממון במהלך הגירושין, עלול בן הזוג שלא לנצל עד תום את הזכויות המגיעות לו במטרה לסיים מהר ככל הניתן את הליך הגירושין המייגע.
  • הסכם ממון מיועד לא רק לבני זוג אשר עורכים חופה וקידושין, אלא גם לבני זוג ידועים בציבור, בני זוג בנישואים שניים או בעת נישואים בגיל מאוחר.
  • הסכם ממון כולל סעיפים שונים הנוגעים גם לילדים של בני הזוג כדוגמת, תשלומי מזונות, הענקת חינוך טוב ואיכותי לילדים או שמירה על הילדים במסגרת משמורת משותפת.

מהי עלות של הסכם ממון?

הסכם ממון מחיר משתנה ממקרה אחד למשנהו. אם מדובר בבני זוג בתחילת דרכם החותמים על הסכם ממון לפני נישואין או זמן קצר לאחר שנישאו, עלות הסכם ממון יכולה לנוע בין 2,000 שקלים ל-6,000 שקלים. הסכם מורכב יותר המצריך את חלוקת תחומי האחריות על היקפי רכוש גבוהים מהרגיל, עשוי לעלות בין 3,000 ל-8,000 שקלים. כמו כן, במקרים מסוימים גובה ההסכם יכול להגיע גם ל-20,000 שקלים. בנוסף לעלות ההסכם עצמו, על פי רוב יש צורך לשלם על תשלומים נלווים. כך, עלות אגרת הטיפול בפתיחת תיק היא 550 שקלים, ואישור של נוטריון יכול לעלות כ- 370 שקלים.

מלאו את הפרטים ונתחיל להכין לכם את המסמכים:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

מוצרים נלווים

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים