הסכם אופציות לעובדים אונליין

כתיבה וניסוח של הסכם אופציות לעובדים באמצעות עו"ד המומחה בתחום הסטארטאפים.

ליווי צמוד של הליך עריכת הסכם אופציות לעובדים, בחינה לעומק והבנה של החברה והעסק שלכם.

ההליך נעשה בפשטות, ביעילות ובמחיר נוח מבלי להתפשר על המקצועיות.

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

הסכם אופציות לעובדים - מבוא

הענקת אופציות לעובדים הוא פעמים רבות "כלי" שבו בוחרות חברות בארץ ובעולם להשתמש על מנת למשוך ולעניין עובדים פוטנציאליים לעבוד אצלן. הסכם אופציות לעובדים הוא בעצם ההסכם המסדיר את סוגיית הענקת האופציות לעובדים. חברות יכולות להחליט האם ההסכם יהיה הסכם כללי המכיל תוכניות אופציות לעובדים או שמדובר בהסכם הקצאת אופציות לעובד ספציפי. אופציות לעובדים הפכו בשנים האחרונות אחד מרכיבי השכר הנחשקים ביותר ומשמשים כתמריץ עבור עובדים להמשיך לעובד בארגון או כתמריץ לגיוס עובדים חדשים.

אופציה היא מתן אפשרות לרכוש מניה בעתיד בהתקיים "אירוע" מסוים. לרוב בחברות סטארטאפ האירוע לו מחכים העובדים הוא מכירת החברה לחברה אחרת או לחילופין יציאת להליך הנפקה של החברה מחברה פרטית לחברה ציבורית.

הסכם אופציות לעובדים בחברה פרטית מהווה כלי הקובע את התנאים העסקיים והמשפטיים למימוש האופציה ולרוב הוא נחתם בין המעסקים לעובד בסמוך לחתימה על הסכם העבודה.

הסכם אופציות לעובדים - מה חשוב שיכלול

מתן אופציות לעובדים בסטארטאפ הוא כאמור אחד הכלים הנחשקים והמתמרצים ביותר להמשך העסקתם של עובדים קיימים או לחילופין לגיוסם של עובדים חדשים. פעמים רבות נהוג לקרוא להסכם אופציות גם חוזה להקצאת מניות לעובד.

כל התנאים המשפטיים והעסקיים הנוגעים להסדרת סוגיית מתן האופציות ראוי ויופיעו בהסכם. יש לקבוע כמה אופציות יינתנו לעובד, מה מחירן של האופציות, כמו כן חשוב לציין מתי עובד יהיה זכאי לרכוש את המניות ולממש את האופציות שניתנו לו. חשוב לציין – החברה גם רשאית לקבוע בהסכם באילו מקרים תהיה היא רשאית לחרוג ממה שהוגדר בהסכם.

הסכם אופציות לעובדים אונליין

כיום ניתן למצוא הסכם אופציות לעובדים דוגמא ברשת. חשוב לציין – לא מומלץ להסתמך על הסכמים לדוגמא אלא יש להיוועץ ולתת לאיש מקצוע לנסח עבורכם את הסכמי האופציות לעובדים שלכם תוך שהוא בוחן לעומק את החברה ואת תחום פעילותה.

ניתן בעידן בו אנו חיים לערוך הסכם אופציות באינטרנט וזאת באמצעות אתרים ופלטפורמות המציעות שירותיים משפטיים אונליין וזאת בלי להתפשר על המקצועיות.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

מוצרים נלווים

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

לוגו דף ועט

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים