הסכם זכיינות אונליין

הסכם זכיינות הוא מסמך משפטי אשר חתומים עליו הרשת והזכיין. ההסכם מגדיר את אופן התשלום, הקניין הרוחני, הניהול, נראות הזכיין ועוד.

זכיינות היא שיטה שבה הרשת מאפשרת לזכיין למכור את מוצריה או לספק שירותים מטעמה, להשתמש בשיטות הניהול שלה, זאת בד"כ בתמורה לאחוזים מההכנסות או מהרווח של הזכיין.

בד"כ הסכמי זכיינות נחתמים לתקופה קצובה עם אפשרות להארכת תקופה זו. הזכיין לרוב משלם דמי זכיינות – סכום קבוע אותו משלם הזכיין לרשת בצירוף אחוז מסוים מהכנסותיו/מרווחיו. כאמור, הסכם זכיינות מסדיר את כל ההסכמות הללו בין הרשת לזכיין, וזאת על מנת למנוע מצבים עתידיים בהם תתגלע מחלוקת בניהם.

מילוי טופס

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

יתרונות שיטת הזכיינות

שיטת הזכיינות היא שיטה הטומנת בחובה יתרונות רבים. היתרון המרכזי הוא שלרוב ההשקעה של הזכיין בהקמת העסק היא לא גבוהה במיוחד, היא מהירה, והיא מבוססת על שיטת ניהול ושיווק שהוכיחו אותן בעבר. הזכיין מעבר לרכישת המותג והזכיינות, קונה גם ידע וניסיון ואינו נדרש להקמת העסק ולמידת השוק מההתחלה.

חסרונות שיטת הזכיינות

החיסרון המרכזי בשיטת הזכיינות הוא שלזכיין יש מעט שליטה בנוגע לעסק. הזכיין מחוייב לנהוג על פי נהלי הרשת, על פי דרישותיה וכן חייב בדיווח על כל התקדמות, שינוי או פעולה שהוא מבצע. כמו כן, הרשת יכולה לדרוש סכומים גבוהים בדבר הזכיינות עצמה כן אחוזי גבוהים מההכנסות/הרווחים.

הסכם זכיינות אונליין

הסכם זכיינות הינו הסכם חשוב המסדיר את מערכת היחסים שנוצרה בין הרשת לזכיין. הסכם זה מגדיר את אופן השימוש בשיטות המסחר, הפטנט, המוצר, הסימן המסחרי של הרשת ע"י הזכיין. הסכם זה מגדיר מה מותר ומה אסור לזכיין לעשות, כמו כן, את הסכומים ואת האחוזים אותם יעביר הזכיין לרשת בגין השימוש במותג שלה.

מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר תוך כמה דק':

שם מלא (חובה)

שם חברה (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

שינוי שם חברה בחינם

הסדרת היחסים העסקיים והמשפטיים בין שותפים אשר מקימים מיזם עיסקי ואינם מאוגדים בחברה בע"מ.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים