הסכם ייעוץ אונליין

החלטתם להתקשר עם יועץ בהסכם ייעוץ? הנכם יועצים אשר עתידים להעניק שירותי ייעוץ ללקוחותיכם? חשוב לדעת תחילה מהו הסכם יעוץ? מהם הפרטים שחשוב להכניס בו?

הסכם ייעוץ הוא חוזה שנחתם בין נותן השירות (היועץ) לבין מקבל השירות (הלקוח). חוזה זה מכיל בתוכו את כל הפרטים הנדרשים במסגרת השירות – הן בהיבט המשפטי והן בהיבט העסקי. הסכמי ייעוץ חולשים על מגוון רחב מאד של תחומים בניהם: ייעוץ עסקי, משפטי, פיננסי, שיווק, ניהול ארגוני, פיתוח, יזמות ועוד.

בקרוב אונליין

מילוי טופס

דגשים להסכם ייעוץ אונליין

כפי שנכתב לעיל, תחת מטריית "הסכם ייעוץ" קיימים מגוון רחב של הסכמי ייעוץ, בתחומים וענפים שונים, שמשמעות הדבר היא כי לכל חוזה וחוזה יש דגשים משלו. על היועץ להבחין ולאפיין את סוג השירות אותו הוא מעניק ללקוח ובאיזה ענף הוא פועל, מאחר, ולכל תחום וענף ישנן הדרישות שלו, האילוצים שלו ויכולות להיות גם מערכות דינים שונות החלות עליו.

יחד עם זאת, קיימים מספר סעיפים ודגשים אשר יחולו כמעט בכל הסכם ייעוץ – אופן אספקת השירות, הגדרת תפקיד, מועד תחילה וסיום (תקופת ההתקשרות), תמורה עבור השירות, תנאי תשלום, חובת סודיות באם קיימת, אחריות מקצועית של היועץ במסגרת מתן השירות ועוד.

את חוזה ההתקשרות ראוי וחשוב שינסח או לפחות להיעזר בניסוח במי שמבין, מכיר ופועל בתחום בו ניתן השירות. באם עורך דין מעניק ייעוץ ללקוח בתחום הסטארטאפים, ראוי שהסכם הייעוץ המשפטי ייכתב בהנחיה ובאמצעות עורך דין בתחום זה.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

שינוי גודל גופנים