הסכם למתן שירותים אונליין

הסכם למתן שירותים אונליין – הסדרת היחסים המשפטיים והמסחריים בין נותן השירות ובין מקבל השירות. הסכם למתן השירותים יגדיר בין היתר את היקף השירותים וטיבם, התמורה, שמירה על סודיות ואי תחרות, קניין רוחני, אחריות לטיב ביצוע השירותים ועוד.

בקרוב אונליין

מילוי טופס
פתח חברה חדשה

דברים שכדאי לבדוק לפני החתימה על ההסכם:

באים לחתום על מסמכי התקשרות עם נותן שירותים? אלה כמה דגשים שכדאי להביא בחשבון:

  • לבדוק אם נותן השירות מוסמך לתת את השירות שהוא מספק. תוכלו לבקש ממנו תעודות, אישורים או מסמכים המעידים על כך שיש לו היתר לעסוק בתחום.
  • לדאוג מראש לביטוחים – מזמין השירות עלול להיות חשוף לתביעות בגין נזקים אשר נגרמו על ידי נותני השירות. כדי להימנע מתביעות אלה יש צורך להתייעץ עם עו"ד הבקיא בתחום.
  • מומלץ להגדיר במדויק את השירות באמצעות ניסוח בהיר של הסעיפים בתוך הסכם למסגרת למתן שירותים. עם זאת, כדאי להשאיר פתח לשינויים באמצעות קביעת סעיפים דינמיים כדוגמת תמחור ההזמנה או טווח אספקת ההזמנה ללקוחות.
  • פיצוי במקרה של הפרת החוזה – מזמין השירות יכול להגן על נכסיו מפני הפסדים שעלולים להיגרם מהשירות. לפיכך, מומלץ לקבוע סעיף המפצה את המזמין במקרים של נזקים.
  • לקבוע תאריך סיום לחוזה – כדי להימנע מכבילה בלתי רצויה לזמן בלתי מוגבל, כדאי לקבוע תאריך סיום לחוזה למתן שירותים, ולחדש אותו במקרה הצורך.
מילוי טופס

יתרונותיו של הסכם למתן שירותים

מסמך התקשרות עם נותן שירותים חשוב ליצירת אמון בין מזמין השירותים לנותן השירותים. אלה כמה מבין יתרונותיו הבולטים:

  • הסכמה לחתימת חוזה התקשרות יכולה להעיד על כך שמדובר בחברת שירותים אמינה אשר מוכנה לפעול לטובת הלקוח ולשאת בהוצאות הכלכליות במקרים של גרימת נזקים.
  • הסכם השירותים מאפשר לחברה המספקת את השירותים לפעול בשקיפות מלאה כלפי הלקוחות.
  • פעמים רבות, ניתן לעקוב אחר מועדי התשלומים באמצעות הסכם הנחתם אונליין.
  • לדעת למה לצפות – ההסכם מאפשר לתאם ציפיות בין הלקוח לבין החברה המספקת את השירות, ובכך מונעת "הפתעות" בלתי נעימות.
  • ההסכם מגן הן על זכויותיו של המזמין והן על זכויותיהם של נותני השירותים.

כוחו של הסכם שירותים אונליין

היום ניתן לבצע הסכם למתן שירותים אונליין מבלי לצאת מהבית. ברשת האינטרנט קיימים דוגמאות להסכמים שונים. כך, ניתן למצוא הסכם מתן שירותים של חברה המספקת שירותי אחסון לבתי עסק, שירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ פיננסי וכדומה. נוסף על כך, הסכם למתן שירותים ניתן למצוא גם בקרב ארגונים ממשלתיים. עם זאת, חשוב להביא בחשבון כי הסכם שתמצאו אונליין אינו כולל תמיד את כל הסעיפים אשר יכולים להגן על הזכויות שלכם כלקוח. לפיכך, מומלץ תמיד לפנות לעורך דין מקצועי כדי לנסח את ההסכם המתאים. עם Ettorney עדיין ניתן לעשות זאת אונליין ולקבל טיפים והסברים בטלפון וכמובן הסכם שנוסח ע"י עו"ד מומחה בתחום ישירות למייל בלי לצאת מהבית .

מהססים לחתום על הסכם

ישנם בעלי עסקים אשר נמנעים מלחתום על הסכם למתן שירותים עם לקוחותיהם, בטענה שהם בוטחים בלקוחות וכי אין להם ניסיון בחתימה על הסכמים מסוג זה. אף על פי כן, החתימה על ההסכם חשובה לניהולו של כל עסק. גם אם מדובר בלקוחות ותיקים, כדאי לנסח הסכם כתוב כדי להבטיח שירות אמין מצד אחד, ולהגן על זכויות העסק מצד שני.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

שינוי גודל גופנים