הסכם סודיות

הסכם סודיות באנגלית NDA – Non disclosure agreement ליזמים וחברות סטארט-אפ.
הכנת הסכם סודיות מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת,
סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

הסכם סודיות בחינם

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

מה הלקוחות של Ettorney אומרים על התהליך?

חתימה על מסמכים

ההליך כולל:

  • מילוי שאלון אונליין מלווה בהסברים מפורטים על הסעיפים והמונחים השונים הנדרשים לצורך הכנת הסכם סודיות מותאם אישית ליזמים/לחברה.
  • יצירת הסכם באנגלית: אופציה של הסכם חד צדדי לצד אחד שרוצה להגן על הרעיון או הסכם הדדי שבו שני הצדדים חושפים מידע רגיש לגבי המיזם/חברה שלהם.
  • עו"ד אונליין זמין במייל להסבר נוסף על ההסכם וסעיפיו.
הסכם סודיות בחינם
פתח חברה חדשה

מי צריך שירות של הסכם סודיות באנגלית?

– יזמי סטארט-אפ לפני הקמת חברה או אחרי, לפני פגישות עם חברות/עובדים/לקוחות /יועצים/ספקים הזקוקים להסכם סודיות שיגן על הקניין הרוחני של המיזם/חברה.

למה כדאי לעשות הסכם סודיות?

ההסכם מגן על היזם/חברה מפני הצד שכנגד לעסקה או שותפות. צד זה לא יוכל לעשות שימוש בקניין הרוחני/מידע שנמסר לו. בנוסף, אם המידע נחשף ללא הסכם סודיות ישנה אפשרות שתהיה בעיה או התנגדות בעתיד ברישום פטנט.

הסכם סודיות בחינם

הסכם סודיות לסטארט-אפ

התהליך הראשוני בהקמת סטארט-אפ דורש בין היתר את בחינת הרעיון, ניתוח השוק והמתחרים, דרכי פעולה ואסטרטגיה, פיתוח המוצר ועוד. אך לצד תהליך זה, על כל סטארטאפ בתחילת דרכו להפעיל גם שיקולים עסקיים ומשפטיים אשר חלקם מגנים על השותפות בין היזמיםועל תהליך קבלת החלטות כגון הסכם מייסדים, וחלקם מגנים על הרעיון/פטנט שבלב ליבו דל הסטארטאפ כגון הסכם סודיות.. הסכמי סודיות מאגדים בתוכם את זכויות הקניין הרוחני IP – Intellectual property, סודות מסחריים, שיטות עבודה שונות ועוד. קיימת חשיבות גדולה לחתימה על הסכם סודיות בין היזמים/החברה בע"מ שהם בעלי הקניין הרוחני ומעבירי המידע למקבלי המידע שהם לרוב עובדים המועסקים על ידי הסטארטאפ, פרילנסרים, מספקי שירותים לחברה בדמות יועצים או גורמים משפטיים, לקוחות פוטנציאלי, משקיעיםועוד. הסכם סודיות לחברה קיים על מנת למנוע חשיפה של מידע או העברתו לגורם שלישי ללא ידיעת הוגה הרעיון, היזם/חברה. הסכם סודיות באנגלית נקרא בשפה המקצועית NDA (Non-Disclosure Agreement). הסכם בו צד אחד בלבד חושף את המידע הסודי Standard NDA – Non disclosure agreement. והסכם בו שני הצדדים חושפים אחד לשני מידע סודי Mutual NDA.

תהליך כתיבת הסכם סודיות לסטארטאפ דורש מספר סעיפים שיש להתייחס אליהם:
נתון ראשון בהסכם הוא האם צד אחד אחראי על חשיפת המידע או שני הצדדים. נתון שני, על מנת להגן על הצד בעל המידע שמבקש לחשוף אותו, חשוב שהגדרת המטרות שלשמן נחשף הרעיון תהיה רחבה כמה שאפשר,וכך תסייע להגנת היזם. בנוסף, ישנה חשיבות להגדרת המושג "מידע סודי" בצורה ברורה ומפורטת ככל הניתן. שם גם ניתן להגדיר את ההגבלות הקיימות על חשיפת המידע הסודי והשימוש בו. לדוגמא מה מותר ואסור לצד השני לעשות עם המידע שקיבל. נתון נוסף שצריך להיות במסמך הסכם סודיות הוא הגדרת התקופה בה ההסכם בתוקף ובאיזה שלב ההסכם מסתיים. לדוגמא, במצב בו הצדדים נפרדים והעובד/פרילנסר/יועץ עוזב את החברה, הרי שיזם החברה יהיה מעוניין בהמשכיות הסכם הסודיות ושההסכם יישאר בתוקף. לכן יש לדאוג שעל הצד העוזב יהיה להמשיך ולשמור על החומר הסודי של החברה אליו נחשף. לבסוף, וחשוב לא לפחות, הוא סעיף אי התחרות. סעיף זה הוא חלק גדול ובלתי נפרד מהסכם הסודיות כאשר מדובר בסעיף שמטרתו העיקרית היא להגביל את מקבל המידע ולמנוע מצב בו יוכל להתחרות בסטארטאפ. זהו סעיף הנוצר מחשש שאחד מהשותפים לחברה לדוגמא הבאים במגע עם הקניין הרוחני ינסו לדלות מידע למען חברה מתחרה או במידה וינסו להקים עסק חדש שיתחרה באופן פעיל בחברה הראשונה שהיא הבעלים של הקניין הרוחני. סעיף זה מוגבל בפני עצמו ומוגדר לתקופת זמן.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים