הקמת חברה בארה"ב אונליין

המון עסקים וחברות סטארט-אפ בישראל מכוונים לשוק האמריקאי וזקוקים להקמת חברה בארה"ב בשל סיבות רבות, בין היתר: מוניטין מול חברות לשת"פ ומול לקוחות פוטנציאלים, העברת כספים ופעילות עסקית במדינות ארה"ב, חסכון במס ועוד.

יזמים שחושבים על הקמת חברה בארה"ב נתקלים בקשיים בירוקרטיים אבל יותר מכך בחוסר ידע ושקיפות לגבי פרוצדורה/מחירים/אגרות/מבני התאגדות שונים. Ettorney כאן בשביל לעשות סדר בבלאגן ולעזור לכם להקים חברה בארה"ב בצורה נוחה וקלה.

בקרוב אונליין

מילוי טופס

מה הלקוחות של Ettorney אומרים על התהליך?

פתח חברה חדשה

מה צריך לדעת על פתיחת חברה בארה"ב

כדי לפתוח חברה בארצות הברית, יש צורך להביא בחשבון כמה דברים עיקריים:

 • רישום חברה בארה"ב אינו כרוך בהבאת מסמכים רשמיים כלשהם, אך מלבד פרטים כמו שם החברה, תיאור עיסוק החברה, שם הבעלים של החברה ופרטי התקשרות שיש לספק לרשויות האמריקניות, יש לבצע מספר פעולות נוספות: הכנת מסמכי התאגדות כגון תקנון, תקנות עזר החלטות דירקטוריון, הסכם הפעלה ועוד – תלוי בסוג ההתאגדות, יש לשלם אגרת רישום ממשלתית ואגרה שנתית בכל שנה לאחריה, למנות סוכן מקומי עם כתובת חברה בארה"ב  ובהמשך להשיג מספר במס ההכנסה של ארה"ב (IRS) ולשלם סכום מס שנתי.
 • מומלץ להקים עסק במדינה המספקת תנאים נוחים לבעלי העסקים. לדוגמה, מדינה המציעה להם תשלומי מיסים נמוכים ושיטת משפט מקלה ליזמים ובעלי מניות בחברות כמו דלוור.
 • אם אינכם אזרחי ארה"ב, מומלץ להקים ישות כמו C-Corporation או LLC.
מילוי טופס

מדוע כדאי להקים חברה בארה"ב?

אלה כמה יתרונות שמהם תוכלו ליהנות אם תפתחו חברה בארה"ב:

 • מוניטין – חברות אמריקאיות ולקוחות אמריקאים יעדיפו או במקרים מסוימים יעבדו אך ורק עם חברה אמריקאית ולא זרה.
 • יתרון נוסף בהקמת חברה בדלוור הוא האפשרות של בעל העסק לשמור על מידע חסוי (כדוגמת פרטים על בעלי המניות או המנהלים של החברה). בארץ, לעומת זאת, ניתן להוציא את המידע הזה בתשלום.
 • בזכות הקמת חברה בארה"ב אונליין יכול בעל העסק לפנות למספר רב יותר של לקוחות. בעוד האוכלוסייה הישראלית מונה מיליונים בודדים של תושבים, בארה"ב ניתן לפנות לקהל יעד רב יותר ממדינות שונות, ובכך לפתח את העסק לאחד השווקים החזקים בעולם.

מה כדאי לדעת על המיסוי בארה"ב?

הקמת חברה בארה"ב כרוכה בתשלומי מיסים. אלה כמה דברים שמומלץ להביא בחשבון בענייני מיסוי:

 • ישנן מדינות בארה"ב המחויבות לדווח לרשות הפדרלית לא רק על מס הכנסה, אלא גם על המחזור, כדוגמת צפון דקוטה או קולורדו.
 • חברה זרה חייבת בתשלום מס נוסף: חברה אשר אינה פועלת מטעם חברה אמריקנית מחויבת לשלם מס הנקרא "מס סניף פדרלי" וזאת בנוסף למס החברות.
 • מס נוסף הוא המס המוטל על ידי המדינה (State) המשתנה לפי פרמטרים שונים.
 • מס נוסף שמוטל על ישראלים הוא מס רווח הון בישראל; עבור מס זה תקבלו הנחה לפי גובה המס ששילמתם בארה"ב.
 • הבדלים עיקריים באופן המיסוי בין שני סוגי ההתאגדויות:

C-Corp – C Corporation

כמו חברה בישראל היא כפופה למיסוי כפול: גם ברמת החברה וגם בעת משיכת דיבידנדים על ידי בעלי המניות. מתאימה בד"כ לחברות סטארט-אפ והייטק שלא מושכות דיבידנדים ומשקיעות את רוב ההון בפיתוח.

Limited Liability Company – LLC

שקופה לצורכי מס – לא קיים בה מיסוי ברמת החברה, אלא רק ברמת בעלי המניות האינדיבידואלים. מתאימה בד"כ לחברות נדל"ן ו-e-commerce.

מילוי טופס

לפתוח חשבון בנק בארה"ב

פתיחת חברה בארה"ב כרוכה בפתיחת חשבון בנק. פתיחת חשבון בנק עבור עסק בארצות הברית אינה עניין של מה בכך, ולכן חשוב ללמוד יותר על הנושא ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שניגשים לביצוע פרוצדורה זו. עד אירועי 11 בספטמבר ניתן היה לפתוח חשבון בנק בקלות רבה יחסית, אך מאז האסון הקשיחה ארצות הברית את חוקיה כלפי זרים. ככלל, חשבון בנק עבור עסקים יכול להיפתח רק לעסק אמריקני, ולכן יש צורך להקים חברה זרה במרכז פיננסי בארה"ב ולחכות לאישור עבור מספר במס הכנסה לחברה. רק לאחר קבלת האישור המיוחל ניתן לפתוח רשמית חשבון בנק בארה"ב.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

שינוי שם חברה בחינם

גיוס הון לחברות ממספר רב של משקיעים אונליין וללא צורך בתשקיף. חברות בארה"ב יכולות לגייס כסף דרך אתרי אינטרנט יעודיים תמורת הנפקת מניות בחברה למשקיעים.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים