חוזה שכירות באינטרנט

ניסוח חוזה שכירות באינטרנט אשר יגן עליכם וישמור על האינטרסים שלכם בהשכרת הדירה!  

חוסכים לכם את הבירוקרטיה ומנסחים עבורכם הסכם שכירות מותאם אישית אותו תגישו לדיירים שלכם לחתימה.

את החוזה ינסח עבורכם עו"ד מקצועי, אשר מתמחה בתחום וניסח אלפי חוזי שכירות בעבר.

599₪ + מע"מ

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

מדוע כדאי לערוך חוזה שכירות ע"י עורך דין? -

 • חוזה שכירות הוא הנפוץ מבין סוגי החוזים הקיימים.
 • ברחבי הרשת קיימים "עשרות" טמפלטים לחוזי שכירות כאשר אף אחד לא באמת יודע מי כתב אותם, מי ערך אותם ומה רמת המקצועיות שלהם.
 • חוזה שכירות הוא אחד החוזים החשובים ביותר שאתם עלולים להיזדקק לו שכן הוא מגדיר את הזכויות והחובות שלכם ושל הדיירים שלכם.
 • אל תסתפקו במועט למען הגנה על הנכס היקר ביותר שלכם. תנו לעו"ד המתמחה בתחום החוזים לנסח עבורכם את חוזה השכירות על מנת לוודא שהאינטרסים שלכם מוגנים ומעוגנים בחוזה.
חתימה על מסמכים

מה כדאי לכלול בתוך חוזה השכירות?

אלה כמה סעיפים בסיסיים שכדאי לכלול התוך הסכם שכירות בלתי מוגנת:

 • בתוך החוזה יש צורך לציין את התאריך המדויק של תחילת השכירות וסיום תקופת השכירות.
 • חוזה שכירות סטנדרטי צריך לכלול פירוט לגבי חשבונות – אילו מהם יחולו על המשכיר ואילו על השוכר.
 • כל חוזה שכירות, גם אם הוא חוזה שכירות באינטרנט, צריך לכלול את דמי השכירות המדויקים כמו גם התאריך שבו מועברים התשלומים.
 • על פי רוב מבקש המשכיר מהשוכר ערבות כספית כדי להבטיח את השמירה על הנכס. ערבות זו יכולה להתבטא בהמחאות, כסף מזומן או ערבות בנקאית.

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

סוגי חוזה שכירות:

 • חוזה שכירות פרטי לו זקוקים משכירי דירות – חוזה שכירות לדירה/הסכם שכירות לדירה

זהו חוזה זמני המסתכם ברצונו של המשכיר להשכיר את דירתו וברצונו של השוכר להשתכן בדירה לזמן מוגבל. חוזה מסוג זה כולל כמה עניינים מרכזיים. ראשית, ישנו עניין התיקונים בנכס. לעתים מקבל השוכר לידיו דירה אשר דורשת ביצוע של תיקונים מסוימים. לפיכך, לפני החתימה על חוזה שכירות לדירה, מומלץ לבדוק אם יש צורך בתיקונים ולדרוש מבעל הדירה לבצע את התיקונים. שנית, הסכם שכירות דירה כולל את הסעיפים הרגילים, אך ניתן להוסיף סעיף מיוחד כמו הזכות של בעל הדירה לבצע ביקור מדי תקופה כדי לוודא שהשוכר שומר עליה כראוי.

 

 • הסכם שכירות דירה בלתי מוגנת

חוזה שכירות דירה בלתי מוגנת הוא הסכם שכירות דירה סטנדרטי, והוא הנפוץ ביותר בישראל. דוגמה לחוזה זה ניתן למצוא באינטרנט במסגרת חוזה שכירות אונליין. עם זאת, לא מומלץ להסתמך על כל הסעיפים הסטנדרטיים המובנים, מכיוון שאתם עלולים לחתום על סעיפים שאינם מתאימים לדרישותיכם. חשוב לקרוא היטב את הסעיפים של כל הסכם שכירות בלתי מוגנת לדירה, להבין אותם ולהתייעץ עם עורך דין שיבצע סקירת הסכם משפטי וייתן הערות והמלצות על מנת שההסכם יגן עליכם ב-100%.

 

 • הסכם שכירות מסחרי 

הסכם שכירות מסחרי/משרדים/תעשיה – הסכם שכירות מסחרי הינו אחד ההסכמים המורכבים והחשובים בפעילות שבית עסק/חברה יתקשרו בהם והוא מצריך ירידה לפרטים הכי קטנים אשר כל אחד מהם קריטי להצלחת העסק ולהגנה המשפטית עליו. הסכם שכירות יסדיר בין היתר, את הפעילות המותרת במקום – כלומר מטרת השכירות – האם מותר לשוכר לקיים רק מסעדה או להחליף את המטרה לחנות למשל. האם יש אפשרויות יציאה מההסכם? נניח שבעל העסק רוצה לעבור לשטח אחר גדול יותר כי הוא מגדיל את העסק – האם יש אפשרות להשכיר את הנכס או חלקו לשוכר משנה? האם הוא יכול לצאת מההסכם בתנאי שיביא תחתיו שוכר חלופי? מה הבטוחות הניתנות להסכם ובכפוף לאילו תנאים ניתן לממש אותם, אילו שינויים מבניים ניתן לערוך בנכס? מי אחראי על התקנת מערכות כיבוי וגילוי אש אשר עלותן עלולה להגיע למיליוני שקלים? על מי מוטלת האחריות לביצוע תיקונים ואילו תיקונים מוטלים על השוכר ואילו על המשכיר? ועוד.

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הסכם מייסדים באנגלית

סקירה של ההסכם המשפטי שלך: הסכם העבודה, הסכם השכירות, החוזה העסקי שלך או כל הסכם אחר ע"י עו"ד על מנת שתהיה בטוח ב-100% שהוא מגן על האינטרסים שלך.

הקמת חברה בישראל

במסגרת השירותים אותם מציעה Ettorney, נמנה גם שירות של אימות חתימה/אימות תצהיר – הליך פשוט, מהיר וקל.

שינוי גודל גופנים