ייפוי כוח מתמשך אונליין

יצירת ייפוי כוח מתמשך אונליין, בפשטות, בקלות ובמהירות.

עו"ד המתמחה בתחום ייפוי כוח מתמשך יצור איתכם קשר בהקדם, ויעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים.

ייפוי כוח מתמשך הינו חשוב לאופן וזהות קבלת ההחלטות שלכם בעתיד.

יפוי כוח מתמשך

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

ייפוי כוח מתמשך - כללי

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי מחייב אשר תכליתו היא שאדם בגיר (מעל גיל 18) יוכל לקבוע באיזה אופן ועל ידי מי ינוהלו ענייניו בעתיד וזאת במידה ומבחינה פיזית/נפשית הוא לא יוכלו לקבל את אותן החלטות בעצמו.

התנאי העיקרי במתן תוקף משפטי לייפוי כוח מתמשך הוא שהאדם החותם עליו, מבין את המשמעות של מתן ייפוי הכוח כמו כן שהוא מבין את התוצאות שלהן.

כיום ניתן לפעול באופן חלקי לחתימה על יפוי כוח מתמשך מקוון.

יפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך - מידע נוסף

האדם החותם על ייפוי כוח מתמשך מכונה "ממונה", קרי, הוא זה שחותם על ייפוי הכוח וממנה את מיופה הכוח לפעול בשמו ולקבל בשמו החלטות כאלה ואחרות.

בין המקרים המרכזיים בהם יכול לעלות אצל אדם הצורך בייפוי כוח מתמשך הוא כאשר יש סכנה או חשש ליכולותיו הפיזיות, הנפשיות בקבלת ההחלטות. חשוב להדגיש – אדם יוכל לחתום על ייפוי כוח מתמשך כל עוד לא מוטלת בספק כשרותו המשפטית ויכולתו לקבל החלטות לעצמו.

עריכת ייפוי כוח מתמשך - הכיצד?

תחילה – על מיפה הכוח להחליט מי הוא מיופה הכוח שבוא הוא בוחר לקבל בשמו החלטות. לאחר מכן על מיפה הכוח להחליט האם מיופה הכוח יקבל החלטות בכל ענייניו, או שמא רק בחלקם (האישיים או הרכושיים).

כל הפרטים הללו צריכים להופיע על גבי טופס ייפוי כוח מתמשך עליו צריכים לחתום הן מיפה הכוח והן המיופה.

כמה עולה ייפוי כוח מתמשך?

אצלנו עלות ייפוי כוח מתמשך הינה האטרקטיבית ביותר בישראל ובנוסף הינה קבועה במחיר פיקס וללא הפתעות בהמשך הדרך כגון חיובי שעות עו"ד נוספות.

יפוי כוח מתמשך

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הגשת בקשה לרשם לענייני ירושה ע"י עו"ד מומחה בירושות. חסכון בזמן, בירוקרטיה ובהגעה פיזית לרשם במקרה של סירוב/הגשה לא נכונה.

צוואה הינה מסמך משפטי מחייב שבאמצעותו אדם קובע מה ייעשה ברכושו לאחר מותו, מי יהיו יורשיו וכיצד תתבצע החלוקה של רכושו. על הצוואה להיות מפורטת ככל הניתן

שינוי גודל גופנים