מכתב התראה אונליין

עמוד על הזכויות שלך אל מול הגורם שהפר אותם! 

נשלח עבורך מכתב התראה מנוסח וחתום ע"י עו"ד ללא כל התעסקות ובירוקרטיה מצידך!

נסיים עבורך את הסכסוך ונדאג שתקבל את הפיצוי המגיע לך ללא צורך בהגשת תביעה וניהול הליך בבית המשפט.

הירשם ומלא את פרטי המקרה, העלה מסמכים תומכים (במידה ויש) באופן פשוט וקל אונליין.

499₪ + מע"מ

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

מה הלקוחות של Ettorney חושבים על התהליך?

מהו מכתב התראה מעו"ד?

מכתב התראה אונליין נשלח בגין הפרות שונות, זכויות יוצרים, תשלום חוב או כל הפרה משפטית לפני נקיטת הליכים כגון תביעה בביהמ"ש. מכתב התראה הוא מסמך משפטי אשר מנוסח ע"י עו"ד. אחת הסיבות העיקריות לשליחת מכתב התראה מעו"ד לגורם שאיתו אתם נמצאים במחלקות היא העובדה שבמקרים רבים עצם שליחת המכתב תביא לסיומו של הסכסוך ואפילו קבלת פיצוי כספי וזאת מבלי להגיש תביעה לבית המשפט (שכולנו יודעים מה כרוך בכך הן מבחינת זמן והן מבחינת עלויות).

הצורות הנפוצות ביותר של ניסוח מכתב התראה מעו"ד היא מחד לדרוש מהצד השני לבצע פעולה מסוימת ומאידך ניתן לדרוש את הפסקת ביצוע פעולה מסוימת.

אנחנו ב-Ettorney עומדים לצידכם ולשירותכם ונשמח לנסח בעבורכם מכתב התראה וזאת על מנת לנסות ולקדם אתכם בפתרון הסכסוך או המחלוקת שיש לכם וזאת בעיקר על מנת להימנע מהגעה לפתרון הסכסוך בערכאות המשפטיות.

היתרונות של המכתב

מכתב התראה לפני נקיטת הליכים יכול לסייע לתובע להשיג את הפשרה המיוחלת. מכתב האזהרה הזה עשוי לחולל פלאים. במקרים רבים, הנתבע אינו מוכן להסתכן בחילול שמו הטוב או בתביעה משפטית שבה הוא עלול להפסיד, ולכן הוא יעדיף להסכים על פשרה. כתוצאה מכך, שליחת המכתב עשויה לחסוך לתובע עצמו בהוצאות הכלכליות עבור גורמים משפטיים כמו עורכי דין ואגרות בית משפט.

לנסח מכתב התראה

אם נפלתם קורבן להפרה של זכויות יוצרים, אי תשלום חוב או כל הפרה אחרת, ישנה אופציה לפני נקיטת הליכים משפטיים כגון תביעה שיכולה לעלות המון כסף ולהיות כרוכה בסחבת שתבזבז המון זמן, לנסח מכתב התראה מעו"ד. ניסוח מכתב התראה ברוב המקרים מרתיע את בעל החוב וגורם לו לבצע את הפעולה שתרצו או לפחות להגיע לפשרה מחוץ לביהמ"ש. אלה כמה דגשים שכדאי לכלול במכתב:

  • להתייעץ עם איש מקצוע כדוגמת עורך דין בנוגע לניסוח הנכון וכמובן שעו"ד יהיה חתום על המכתב מה שירתיע את הצד שמנגד.
  • לתאר באופן כרונולוגי והגיוני את השתלשלות האירועים – החל מתחילת ההפרה ועד לסיומה.
  • להביא ציטוטים ממקורות משפטיים התומכים בטענה שבוצעה נגדכם הפרה משפטית.
  • לנסח סיכום – מה אתם מעוניינים להפיק מהתביעה? איזו פעולה של הנתבע יכולה לפתור את הבעיה.
  • לכלול פרטים חשובים במכתב: תאריך, פרטים אישיים, הנדון, נספחים, חתימה וכדומה.

499₪ + מע"מ

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

מה עושים כשמקבלים מכתב התראה

איש אינו אוהב לקבל מכתבי נזיפה, בייחוד כשמדובר במכתב המאשים אתכם בעניינים כמו הפרת זכויות יוצרים. כאשר מקבלים מכתב התראה אונליין, יש צורך לברר כמה דברים בקשר למכתב:

  • נטל ההוכחה – חשוב לבדוק לאיזו יצירה בדיוק מתייחס המתלונן וכיצד הוא מוכיח את הפרת זכויות היוצרים.
  • מה אומר על כך החוק – האם היצירה הספציפית מוגנת באמצעות החוק להפרת זכויות יוצרים? חשוב לזכור כי החוק לזכויות יוצרים אינו חל על הרעיון הכללי של היצירה, שהוא נחלתם של הרבים, אלא רק הציטוטים והביטויים של היצירה עצמה.
  • איזה שימוש בוצע ביצירה – בדקו את ההתנהלות שלכם בעניין והתייעצו עם איש מקצוע בעת הצורך. האם אכן ביצעתם הפרה של זכויות יוצרים? או שאולי פעלתם לפי החוק?
  • לפעול במהירות – ברגע שאתם מקבלים מכתב התראה חשוב לפעול מידית כדי להסיר את ההאשמות כלפיכם. אם לא ביצעתם דבר בניגוד לחוק, פעולה מהירה תסייע לכם "לטהר" את שמכם.

עובד נגד מעסיק

לעתים נוצר הצורך לנסח מכתב התראה למעסיק בעקבות הפרה משפטית כלשהי של המעסיק כלפי העובד שלו. מכתב זה מאפשר עובד לזכות בפיצויים המגיעים לו. כדי לנסח את המכתב כראוי, על העובד לכלול את הפרטים האישיים שלו, את פרטי עורך הדין המייצג אותו (במקרה שבו קיים ייצוג של עורך דין), וכן לכלול את שם החברה, הפרטים של המעסיק, תאריך הפסקת העבודה והסיבה שבגינה היא הופסקה. כמו כן, היום ניתן לשלוח מכתב התראה באינטרנט וליהנות מחיסכון משמעותי בעלות וזמן.

מה הלקוחות של Ettorney אומרים עלינו?

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

רישום סימן מסחר אונליין

הכנת כל המסמכים לצורך פירוק החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות בירושלים לפי לוחות הזמנים הקבועים בחוק.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים