פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו.

הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

סיום הפרוצדורה במקביל לרישום החברה, בזמן הקצר ביותר על מנת שתוכלו להתחיל בפעילות העסקית.

299₪ + מע"מ

חתימה על מסמכים

ההליך כולל:

הכנת כל המסמכים הנדרשים לצורך פתיחת חשבון הבנק:

  • אישור עו"ד לפתיחת חשבון בנק.
  • אישור עו"ד לבעלי עניין בחשבון.
  • פרוטוקול ביצוע עסקאות בהוראה טלפונית/אינטרנט.
  • פרוטוקול פתיחת חשבון של סניף הבנק הספציפי.
  • פרוטוקול החלטת דירקטוריון לפתיחת חשבון בנק ומינוי מנהלים.
  • פרוטוקול מורשי חתימה/זכויות חתימה והרכבי החותמים (משמש גם לפתיחת התיקים במע"מ ומס הכנסה ולכל צורך שהוא לדוגמא ספקים (חברת אשראי, ליסינג לרכב וכו')
  • אישור עו"ד להנפקת כרטיס אשראי לחברה.
פתח חברה חדשה

מי צריך שירות של פתיחת חשבון בנק לחברה?

– כל חברה בע"מ חדשה מכל סוג שהוא הרוצה להתחיל ולבצע עסקאות ולקבל תשלומים. לפני פתיחת התיקים ברשויות (מע"מ ומס הכנסה) נדרשת החברה לפתוח חשבון בנק עסקי.
– חברה בע"מ קיימת הרוצה להתחיל ולקבל תשלומים.
– שותפויות, עמותות, חברות לתועלת הציבור, וועד מקומי וכל התאגדות שהבנק דורש ממנה מסמכים ואישורי עו"ד לפתיחת חשבון עסקי.

האם נכון לפתוח חשבון בנק נפרד לעסק?

הגיע העת והקמתם עסק פרטי, ואכן ישנן לא מעט פרוצדורות הכרחיות אשר גובות זמן יקר וכסף. אחת השאלות הראשונות שמגיעות עם הקמת עסק היא האמת לפתוח חשבון בנק נפרד לעסק. למען הסדר, חברה בע"מ בשל היותה יישות משפטית נפרדת מחויבת באחזקת חשבון בנק נפרד לעומת עוסק פטור או עוסק מורשה. ההמלצה הברורה היא אכן פתיחת חשבון בנק נפרד לחברה, בין אם זהו עסק גדול או קטן, עוסק מורשה או חברה בע"מ. לאחר פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ עלות האחזקה שלו, שהיא עד 40 ₪ לחודש תלוי בסוג הבנק, נמוכה מהתועלת הגדולה שלו. פתיחת חשבון בנק עסקי מקנה את האופציה לשלוט בהכנסות והוצאות העסק, בעזרתו ניתן להיות בבקרה מלאה ו שליטה.

השלבים בפתיחת חשבון בנק עסקי

יש להתייחס לפרמטרים שונים וחשובים הנוגעים לפתיחת חשבון עסקי כאשר אתם שוקלים באיזה בנק לבחור, לדוגמא: עמלות דמי ניהול, זמינות של הבנקאי בנייד/אימייל וגובה העמלות בפעולות השונות. במידה ומדובר בחברת סטארט-אפ ישנם סניפי בנק שמתמחים בנושא והדבר מתבטא באפליקציות מתקדמות כמעט לכלל הפעולות, עמלות מפוחתות בהעברת כספים בינלאומית, במט"ח, התקשרות עם משקיעים פוטנציאלים, תנאים מיוחדים בהלוואות ואף שירותי בנקאות בבנקים מעבר לים. לאחר קבלת ההחלטה היכן לפתוח את החשבון, יש לציין כי בנקים שונים דורשים מסמכים שונים לפתיחת החשבון ואפילו סניפים שונים של אותו בנק. לכן, על מנת לחסוך בזמן וכסף מומלץ לבקש מהבנק את סט המסמכים הדרושים לפתיחת חשבון באמצעות האימייל. את הסט הזה להעביר לחברת Ettorney על מנת שתטפל ותכין את כל המסמכים הדרושים. לאחר קבלת מספר הח.פ כל מה שנותר יהיה ללכת לבנק, להגיש את המסמכים ולפתוח חשבון במהירות.

מזל טוב פתחתם חשבון!

בחשבון העסקי שפתחתם יש להפקיד את כל הכנסות העסק כאשר ממנו בלבד יצאו הוצאות העסק, לצד המשכורת החודשית של בעל העסק המועברת לחשבון הפרטי פעם בחודש. יש לשים לב כי ישנם תשלומי מיסים (מע"מ ומס הכנסה) והתחייבות כספיות שונות לכן יש לנהל בצורה מושכלת ומחושבת מאוד את התזרים החודשי של החשבון העסקי, כל זאת על מנת שלא להגיע למצב של פערים ומינוס גדול בבנק ושהעסק יצמח בצורה הטובה ביותר.

מה הלקוחות של Ettorney אומרים?

בתור יזם שפתח מספר חברות דרך פלטפורמת Ettorney אין ספק שמדובר במהפכה של ממש, במקום לרוץ בין שלל הבירוקרטיות האין סופי הפלטפורמה מאפשרת פתיחת חברה בקליק והכי חשוב מאפשרת להשקיע את האנרגיות ולהתרכז במה שחשוב באמת - הצלחת העסק!!!

תום וקנין, מנכ"ל חברת WiseSource Technologies LTD
 

הגעתי ל-Ettorney דרך האינטרנט כשרצינו לפתוח חברה נוספת לאחד המיזמים שלנו.
המחיר לפתיחת החברה היה מעולה, הממשק באתר היה פשוט וכל הקשר עם רון לרבות פגישת החתימות היה מהיר וממוקד. רון היה נחמד ואדיב מהיר ורספונסיבי – בדיוק כמצופה.
המחיר היה ללא הפתעות, ללא תוספות וכו'. ממליץ בחום.

עידו סלע, בעלים Wisy
 

הפלטפורמה של Ettorney מעניקה ערך ליזמים בשני המישורים החשובים ביותר: חסכון בזמן ובכסף. התהליך אונליין פשוט ומהיר בלי עיכובים מיותרים בפרוצדורה.

מור יגרמן, General Manager at Mail.ru Group
 

בזכות פלטפורמת Ettorney הפך ההליך של פתיחת החברה לפשוט וקל!!
בלי סיבוכים וללא בירוקרטיה מיותרת, ממליץ בחום!!

שמעון סבוני, חברת שמעון סבוני ייעוץ ושיווק נדל"ן בע"מ
 

תהליך רישום החברה עם Ettorney היה מהיר, יעיל, ובעיקר מאוד נעים. קיבלתי ליווי אישי עד לסיום רישום החברה, מלווה בהסברים ובחיוך

יערה משעולי, סוריקטה פתרונות בע"מ
 

במילה אחת - מקצועיות!
נעזרתי בשירותים אונליין של Ettorney במעבר של העסק מעוסק מורשה לחברה בע"מ. התהליך נוצר על המקום בפגישה קצרה אחת. לאחר רישום החברה כאשר הייתי צריך פרוטוקולים נוספים לחשבון הבנק וכיו"ב קיבלתי שירות אונליין במיידי ובמקצועיות רבה. מאוד מעריך אנשים מקצועיים שלפני הכול הם אנושיים ושירותיים.

לינור קריספין, מנכ"ל AvoxVision Ltd
 

רישום החברה דרך אתר Ettorney היה מהיר וקל. לאחר רישום מהיר באתר פנו אליי תוך זמן קצר. נפגשנו לפגישה קצרה במשרד של חברת Ettorney בחרנו יחדיו שמות חלופיים לחברה למקרה שהשם אותו רציתי לא יתקבל על ידי רשם החברות וחתמתי על מסמכי רישום החברה. קיבלתי מענה לכל שאלותיי והסבר מפורט על התהליך. הרישום עצמו לקח ימים ספורים. השירות שקיבלתי היה מקצועי ומאד אדיב. לא ידעתי שאפשר לרשום חברה בכזו יעילות ומהירות.

זיו ערב
 

מוצרים נלווים

רישום סימן מסחר אונליין

פתיחת תיק ברשויות מע"מ /מס הכנסה לחברה בע"מ ללא צורך בהגעה פיזית למשרדי הרשויות! נציג יגיע עד אלייך על מנת להחתים אותך על כל הטפסים הדרושים!

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים