צוואה הדדית אונליין

עריכת צוואה הדדית לך ולבן/בת זוגך – במהירות, בקלות ובפשטות!

הכנת כל המסמכים לצורך עריכת הצוואה, כולל חתימת עדים.

ליווי של עורך דין המתמחה בתחום צוואות/ירושות על מנת שתגנו על הרכוש והנכסים שלכם.

2000₪ + מע"מ

צוואה הדדית

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

חוק הירושה צוואה הדדית

דיני הירושה היא מערכת דינים שלמה אשר מוסדרת בחוק הירושה, תשכ"ה – 1965. חוק הירושה, עד לא מכבר, הכיר ב-2 דרכים מרכזיות בהן אדם יכול להסדיר את אופן הורשת נכסיו ורכושו לקרוביו – ירושה או לחילופין, צוואה.

לפני כעשור, חוק הירושה עבר תיקון בו נכנסה אפשרות נוספת באמצעותה יכול אדם להוריש את רכושו ונכסיו – צוואה הדדית.

חוק הירושה צוואה הדדית -

בשנת 2005, נכנס לתוקפו התיקון ה-12 לחוק הירושה במסגרתו נחקק סעיף 8א לחוק הירושה. סעיף זה הקים בפועל את מנגנון הצוואות ההדדיות. צוואה הדדית היא בעצם צוואה משותפת כאשר כל אחד מהחתומים על הצוואה, חתם עליה, בהסתמך על חתימתו והתחייבותו של בן/בת הזוג שלו באותה הצוואה.

נוסח צוואה הדדית כמובן שישתנה מצוואה לצוואה, אך עיקרון השותפות וההסתמכות משותף לכולן. עריכת צוואה הדדית היא פעולה משפטית בעלת חשיבות רבה לבני הזוג החתומים עליה, לשם הבטחת אופן וזהות הורשת רכושם ונכסיהם אחד לשני, לאחר לכתם של שניהם, לילדיהם או לקרוביהם.

צוואה הדדית משותפת -

כפי שנזכר לעיל, העקרונות העומדים בבסיס רעיון הצוואה ההדדית הם עקרונות השיתוף וההסתמכות.

נוסח צוואות הדדיות צריך להיות כזה שעיקרון השיתוף וההסתמכות מובנים ממנו. הכוונה היא שבני הזוג חותמים על הצוואה כך שהיא קובעת שבמקרה ואחד מבני הזוג החתומים על הצוואה נפטר, הרי שמי שיורש אותו הוא בן זוג השני, החתום גם הוא על הצוואה. במידה ושני בני הזוג נפטרים, הם צריכים לקבוע מי הם היורשים במקומם.

מכוח שני עקרונות אלה, עקרון השיתוף וההסתמכות, הרי ששינוי צוואה הדדית טעון את הסכמתם של שני בני הזוג. במידה ובני הזוג חתמו על הצוואה, ואחד מהם נפטר, הרי שלא ניתן לשנות את הצוואה או לא להוציאה אל הפועל.

צוואה הדדית

צוואה הדדית באינטרנט -

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, הרי שניתן כיום לנסח ולכתוב צוואה הדדית מקוונת, קרי, צוואה הדדית באינטרנט.

אנחנו ב-Ettorney נדאג, לאחר שהזנתם את פרטיכם, שעו"ד המתמחה בצוואות וירושות עם התמחות ספציפית בצוואות הדדיות, ייצור עימכם קשר, יקשיב לכם, יעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים, ויערוך עבורכם את הצוואה הדדית שלכם, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים רק לכם. אם תהיו מעוניינים, הוא אף ישמח לשלוח לכם צוואה הדדית לדוגמא.

כמובן, שעריכת הצוואה ההדדית כוללת בתוכה חתימות, וכל הנדרש על מנת לאמת את רצונכם.

  • עלות צוואה הדדית היא 2000 ש"ח + מע"מ, יחד עם זאת, מחיר זה עלול להשתנות וזאת בהתאם למורכבות הצוואה שברצונכם לערוך.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

הגשת בקשה לרשם לענייני ירושה ע"י עו"ד מומחה בירושות. חסכון בזמן, בירוקרטיה ובהגעה פיזית לרשם במקרה של סירוב/הגשה לא נכונה.

לוגו דף ועט

הגשת בקשה לצו קיום צוואה לרשם לענייני ירושה. הכנת כל המסמכים לצורך קבלת תוקף משפטי לצוואה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם לענייני ירושה.

שינוי גודל גופנים