רישום חברה בע"מ באינטרנט

רישום חברה בע"מ באינטרנט ברשם החברות.

הכנת כל המסמכים לצורך רישום חברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם/עסק.

 טיפ חשוב: על מנת לחסוך כ-500 ש"ח באגרת רשם החברות יש לשים לב בתשלום אונליין באתר הרשם לאגרה המופחתת (רישום מקוון) של 2,150 ש"ח ולסמן את הצ'ק בוקס השלישי למטה ולא לסמן את הצ'ק בוקס הראשון למעלה של 2,614 ש"ח. לאחר סיום הרישום באתר שלנו תקבלו לינק למייל לתשלום האגרה לרשם.

499₪ + מע"מ

15% הנחה לרוכשים את חבילת הקמת החברה הירשמו וקבלו קוד קופון!

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

הקמת חברה בישראל

ההליך כולל:

הכנת כל המסמכים הנדרשים לצורך רישום חברה מקוון:

 • בקשה לרישום חברה.
 • תקנון התאגדות.
 • תצהיר בעלי מניות ראשונים.
 • תצהיר דירקטורים ראשונים.
 • אימות חתימה על המסמכים ע"י עו"ד.
 • שליחת המסמכים אונליין לרשם החברות בירושלים.
 • קבלת תעודת התאגדות אלקטרונית מקורית עם מספר ח.פ .
 • קבלת תעודת התאגדות + תקנון חתומים "נאמן למקור" ע"י עו"ד.
פתח חברה חדשה

מי צריך שירות של רישום חברה בע"מ?

 • עוסק מורשה מכל סוג שהוא הרוצה להשתדרג לחברה בע"מ משיקולים של יצירת אישיות משפטית נפרדת בעזרתה האחריות של בעלי המניות מוגבלת, או חסכון במס ע"י תשלום מס חברות של 24%.
 • יזם בודד או קבוצה של יזמים שותפים הצריכים להתאגד בצורה של חברה בע"מ. (הציצו בבלוג שלנו "מתי לרשום חברה לסטארט-אפ?")

עם לקוחותינו נמנים יזמים שהקימו חברות במגוון תחומים:

 • חברות סטארט-אפ
 • קרנות השקעה
 • חברות נדל"ן
 • חברות שיווק באינטרנט
 • חברות פרסום ומדיה
 • חברות מחשבים
 • ברים מסעדות ובתי קפה
 • חברות תיירות
 • חברות קמעונאות
 • חברות אדריכלות
 • רופאים
 • עו"ד
 • רו"ח
 • ועוד עסקים ועצמאיים במגוון תחומים.

טיפים לסטארטאפיסטים ברישום חברה בע"מ

1. מהו הזמן הנכון לרישום החברה?

אנו נמצאים בעולם דיגיטלי, דבר ההופך תהליכים רבים לפשוטים יותר ואחד מהם הינו רישום חברה באינטרנט. למרות שהתהליך של רישום חברה בע"מ באינטרנט הוא מהיר ופשוט יש לשקול היטב מהו הזמן הנכון לביצוע הפרוצדורה. התזמון הנכון לרישום חברה יהיה כאשר ישנם הכנסות או הוצאות משמעותיות בגינן רוצים להוציא חשבוניות, מתחילים בגיוס עובדים, כאשר קיימים משקיעים פוטנציאלים או כאשר מבקשים לרשום פטנט. במידה והחלטתם לרשום את החברה לקראת סוף השנה (דצמבר), כדאי לשקול להמתין לינואר על מנת לחסוך בתשלום אגרה שנתית לרשם החברות שהינה קלנדרית.

2. מהו הסטנדרט ברישום הון מניות רשום ומוקצה?

במצב קלאסי של חברת סטארט-אפ עם שני שותפים מייסדים: הון המניות הרשום (סה"כ המניות בחברה) יהיה 1,000,000 מניות בעלות 0.01 ₪ ערך נקוב כל אחת. הון המניות המוקצה (המניות המוקצות לבעלי המניות ולפיהן נחלקים האחוזים בחברה) יהיה 100,000 כך שלכל מייסד המחזיק 50% בחברה יוקצו 50,000 מניות. ההון הרשום הינו גדול יותר על מנת שישארו מספיק מניות (במקרה הנ"ל 900,000) כדי להקצות בעתיד למשקיעים, שותפים או עובדים. רישום כזה יחסוך בפרוצדורות משפטיות של הגדלת הון מניות בעתיד ודיווחים מיותרים לרשם.

3. בשביל מה צריך הסכם מייסדים?

כשמדובר בסטארט-אפ צעיר עם שותפים ולא במצב של הקמת חברת יחיד, מבחינה עסקית ומשפטית הסכם המייסדים נועד בעיקר לעשות סדר ראשוני בין כל מייסדי הסטארטאפ זכויותיהם וחובותיהם. זהו הבסיס העסקי והמסמך אליו יחזרו היזמים בכמה וכמה נקודות במהלך חיי המיזם על מנת שהכל יעבוד כשורה כפי שהוסכם מראש. לצד הסכם המייסדים קיים מסמך ראשוני בתחילת חיי החברה בדמות תקנון החברה אשר אותו שולחים לרשם החברות בעת הרישום אונליין. שימו לב, כי ניתן להסתפק בתקנון סטנדרטי ופשוט של הרשם. בנוסף, חברת סטארט-אפ היא חברה מאוד דינאמית לכן כאשר כותבים את התקנון יהיה מומלץ לרשום במטרות החברה: "כל עיסוק חוקי" על מנת לא להגביל את הפעילות בעתיד.(קראו עוד אודות הסכם מייסדים לסטארטאפ).

4. איזה שם חברה לבחור?

שם החברה שאתם בוחרים צריך להיות חדש ושונה מכל שם חברה אחר הקיים במאגר רשם החברות. על מנת לא לבזבז זמן ולקבל תשובה שלילית מרשם החברות מה שיכול לדחות את הרישום, תוכלו לחפש מראש אם קיים כבר שם זהה או אם קיים דמיון בין השם שבחרתם לשם חברה אחר במאגר של Ettorney. כך תוכלו להתייעל ולחסוך בזמן יקר עבור רישום חברה מקוון לסטארטאפ שלכם.

5. מה לגבי פתיחת חשבון בנק?

גם בתהליך פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ יש בירוקרטיה רבה המבזבזת זמן יקר עבור הסטארט-אפ שלכם. קיימות דרישות שונות מבנקים שונים ואף מסניפים שונים, החל מאישורי עורכי-דין, מסמכים רבים להגשה ועד פרוטוקול זכויות חתימה של בעלי המניות. מומלץ לבקש מסניף הבנק שבחרתם שישלח לכם באימייל את סט המסמכים וההוראות ורלהעביר לטיפול Ettorney עוד בטרם נרשמה החברה על מנת שביום הרישום וקבלת הח.פ כל מסמכי הבנק יהיו כבר מוכנים לפתיחת החשבון ותוכלו כבר להתחיל ולהפקיד מזומנים בחשבון.

מה הלקוחות של Ettorney אומרים על תהליך רישום חברה בע"מ?

בתור יזם שפתח מספר חברות דרך פלטפורמת Ettorney אין ספק שמדובר במהפכה של ממש, במקום לרוץ בין שלל הבירוקרטיות האין סופי הפלטפורמה מאפשרת פתיחת חברה בקליק והכי חשוב מאפשרת להשקיע את האנרגיות ולהתרכז במה שחשוב באמת - הצלחת העסק!!!

תום וקנין, מנכ"ל חברת WiseSource Technologies LTD
 

הגעתי ל-Ettorney דרך האינטרנט כשרצינו לפתוח חברה נוספת לאחד המיזמים שלנו.
המחיר לפתיחת החברה היה מעולה, הממשק באתר היה פשוט וכל הקשר עם רון לרבות פגישת החתימות היה מהיר וממוקד. רון היה נחמד ואדיב מהיר ורספונסיבי – בדיוק כמצופה.
המחיר היה ללא הפתעות, ללא תוספות וכו'. ממליץ בחום.

עידו סלע, בעלים Wisy
 

הפלטפורמה של Ettorney מעניקה ערך ליזמים בשני המישורים החשובים ביותר: חסכון בזמן ובכסף. התהליך אונליין פשוט ומהיר בלי עיכובים מיותרים בפרוצדורה.

מור יגרמן, General Manager at Mail.ru Group
 

בזכות פלטפורמת Ettorney הפך ההליך של פתיחת החברה לפשוט וקל!!
בלי סיבוכים וללא בירוקרטיה מיותרת, ממליץ בחום!!

שמעון סבוני, חברת שמעון סבוני ייעוץ ושיווק נדל"ן בע"מ
 

תהליך רישום החברה עם Ettorney היה מהיר, יעיל, ובעיקר מאוד נעים. קיבלתי ליווי אישי עד לסיום רישום החברה, מלווה בהסברים ובחיוך

יערה משעולי, סוריקטה פתרונות בע"מ
 

במילה אחת - מקצועיות!
נעזרתי בשירותים אונליין של Ettorney במעבר של העסק מעוסק מורשה לחברה בע"מ. התהליך נוצר על המקום בפגישה קצרה אחת. לאחר רישום החברה כאשר הייתי צריך פרוטוקולים נוספים לחשבון הבנק וכיו"ב קיבלתי שירות אונליין במיידי ובמקצועיות רבה. מאוד מעריך אנשים מקצועיים שלפני הכול הם אנושיים ושירותיים.

לינור קריספין, מנכ"ל AvoxVision Ltd
 

רישום החברה דרך אתר Ettorney היה מהיר וקל. לאחר רישום מהיר באתר פנו אליי תוך זמן קצר. נפגשנו לפגישה קצרה במשרד של חברת Ettorney בחרנו יחדיו שמות חלופיים לחברה למקרה שהשם אותו רציתי לא יתקבל על ידי רשם החברות וחתמתי על מסמכי רישום החברה. קיבלתי מענה לכל שאלותיי והסבר מפורט על התהליך. הרישום עצמו לקח ימים ספורים. השירות שקיבלתי היה מקצועי ומאד אדיב. לא ידעתי שאפשר לרשום חברה בכזו יעילות ומהירות.

זיו ערב
 

מוצרים נלווים

הסכם סודיות לחברה

פתיחת תיק ברשויות מע"מ /מס הכנסה לחברה בע"מ ללא צורך בהגעה פיזית למשרדי הרשויות! נציג יגיע עד אלייך על מנת להחתים אותך על כל הטפסים הדרושים!

פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

שינוי גודל גופנים