עמוד הבית > בלוג > רישום סימן מסחר – צ'ק ליסט

רישום סימן מסחר – צ'ק ליסט

רישום סימן מסחר צ'ק ליסטבתור יזמים אתם עובדים קשה בשביל לבנות חברה ושם מותג לעסק שלכם, ולכן מומלץ להגן עליו בכל אמצעי שתוכלו. הפרוצדורה לרישום סימן מסחר אונליין פשוטה מבחינה טכנית אך מורכבת מאחורי הקלעים. רישום סימן מסחר מעניק לכם זכויות קניין רוחני בהקשר למוצר/שרות אותו אתם מספקים, מאפשר ליצור בידול ולצבור מוניטין שווה ערך לנכס אותו אפשר אף למכור בעתיד וכמובן את האפשרות לתבוע עסק מתחרה שהפר את זכויותיכם. בשל כך, הכנו עבורכם צ'ק ליסט מסודר שיסביר את כל השלבים ברישום סימן המסחר עד לקבלת תעודת הרישום.

הפרוצדורה מורכבת מ-3 שלבים עיקריים:

  1. הליך רישום סימן מסחר אונליין:
  • יש להירשם באתר של Ettorney ולמלא את כל הפרטים ב-5 דקות: שם סימן המסחר בעברית או אנגלית, תיאור המוצרים/שירותים שהעסק מעניק (במידה ויש כמה אז לפי סדר עדיפות מהעיקרי למשני), פרטים אישיים של הרושם ופרטי החברה כגון שם וח.פ במידה רושמים את הסימן על שם של חברה בע"מ, ולבסוף לבצע העלאת לוגו של סימן המסחר במידה ותרצו בכך.

 

  1. חיפוש במאגר סימני המסחר וקבלת דו"ח על ידי עו"ד:
  • עו"ד יבצע עבורכם חיפוש במאגר סימני המסחר בו יבדוק האם קיימים סימנים אחרים בקונפליקט וישלח אליכם במייל דו"ח מפורט על קבילות הסימן המכיל הסברים והמלצות לרישום.

 

  1. חתימה על כל מסמכי הרישום ותשלום אגרות:
  • מגיעים אלינו לאימות חתימה מול עו"ד על כל המסמכים (ייפוי כוח לעו"ד ותצהיר לזירוז בקשה) במפגש קצר אחד ללא צורך בהגעה נוספת.
  • תצהיר הזירוז יאפשר רישום מהיר עד 3 ימים עסקים במקום 15 חודשים!
  • תוך 3 ימי עסקים מהשליחה תקבלו אישור למייל מרשם סימני המסחר והפטנטים על הגשת רישום הסימן.

 

מחירון:

1,399₪ + מע"מ
לא כולל אגרות לרשם סימני המסחר
(1,601 לסוג טובין אחד + 751 לרישום מהיר – סה"כ אגרות 2,352 ₪)
1,203 לכל סוג טובין נוסף במסגרת אותה בקשה
• המחירים הינם ללא הסתייגויות צד ג' או רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר

 

זהו. עכשיו יש רק לחכות לקבלת האישור מרשם סימני המסחר על רישום הסימן והעסק שלכם מוגן!

כדאי להבין יותר מהו סימן מסחרי, הכנו עבורכם סקירה של מה הוא בדיוק סימן מסחרי ומה ניתן לרשום כסימן. בנוסף בעבר הרחבנו על אגרת רישום סימן מסחר, מומלץ להבין מה כוללת האגרה ומהו הסכום הסופי שעליכם לשלם עבור הרישום.

עו

עו"ד רון הדר

מנכל at Ettorney
יזם סדרתי ועורך דין היי-טק. מייסד ומנכ"ל Ettorney - חברת הליגל טק הראשונה בישראל. הפלטפורמה המובילה לשירותים משפטיים אונליין.
עו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

* *

שינוי גודל גופנים