רישום פטנט אונליין

תהליך רישום פטנט ברשם הפטנטים – ליווי משפטי מא' עד ת'.

מילוי שאלון ומסירת מידע לצורך רישום פטנט מקווון – במהירות, בפשטות ובקלות.

הכנת כל המסמכים, בחינה של הפרטים והפטנט ע"י עורך דין המתמחה בתחום רישום פטנטים בארץ.

רישום פטנט

רוב האנשים מסיימים ב-5 דקות

לשיחת ייעוץ עם עו"ד ללא עלות התקשר עכשיו!

073-7695347

מה כולל השירות:

  • מילוי פרטים ומסירת מידע לצורך רישום פטנט באינטרנט.
  • ייעוץ ע"י עו"ד המתמחה ברישום פטנטים בעניין הפטנט אותו ברצונכם לרשום.
  • כתיבה והכנה של חוו"ד משפטית לעניין רישום הפטנט – בין היתר, סיכויי הצלחת הרישום.
  • כתיבת הבקשה לרישום פטנט בפועל.
  • הגשת הבקשה לרישום הפטנט לרשם הפטנטים.
  • התמודדות וטיפול בהתנגדויות להליך רישום הפטנט.

פטנט - הגדרה:

ההגדרה הבסיסית של פטנט היא – זכות משפטית אשר מוענקת לבעליו של הפטנט ע"י מדינה מסוימת וזאת למשך זמן קצוב. לרוב, הזכות על פטנט תוקפה למשך 20 שנים בלבד.

אותה זכות המוענקת ע"י המדינה לבעלי הפטנט, בעצם מגנה על בעליו, ומאפשרת לו למנוע את השימוש באותו פטנט רשום ע"י מתחרים. תחום הפטנטים הוא חלק בתחום רחב יותר הנקרא קניין רוחני.

על מנת שבקשה לרישום פטנט תתקבל, ראוי שהפטנט יענה על הגדרות בסיסיות ביותר – חדשנות, תועלתיות ושנעשה צעד "המצאתי". הכוונה היא, שבפטנט שברצוננו לרשום, צריכים להיות אלמנטים ייחודים אשר הופכים אותו באמת לפטנט ומבדלים אותו מ"סתם" רעיון כללי כזה או אחר.

תהליך רישום פטנט - השלבים:

רישום פטנטים הוא הליך מרובה שלבים, כאשר יש לעמוד ולדקדק בכל אחד מהם, על מנת להעלות את הסיכויים להצלחת הרישום. בין השלבים:

א. חיפוש אחר פטנטים דומים – השלב הראשוני ביותר לצורך הרישום. בשלב זה עו"ד הדין מבצע חיפוש האם קיימים כבר פטנטים רשומים הזהים לפטנט שברצון הלקוח לרשום (בין אם במדינת המקור ובין אם במדינות אחרות). שלב זה קריטי להליך הרישום שכן אחד התנאים הראשוניים לרישום פטנטנט הוא אלמנט "החדשנות", קרי, שלא נרשם פטנט קודם לבקשה.

ב. כתיבת בקשה הרישום – לאחר שבדקנו באופן דקדקני וחיפשנו אחר פטנטים ופרסומים קודמים, ומאחר והגענו למסקנה כי לא הוגשו בקשות רישום קודמות (עיקרון הראשוניות הוא עיקרון מרכזי בדיני הפטנטים), הרי שכעת ניתן להתקדם לשלב כתיבת הבקשה באמצעות טופס בקשה לרישום פטנט. קיימות 3 צורות שונות (עליהן ישמח עו"ד להרחיב לכם) – בקשה זמנית, בקשה מלאה (PCT) ובקשה לאומית (רישום פטנט בארץ). לכל אחת מהתצורות הללו יתרונות וחסרונות, ונשמח להרחיב עליהן בהמשך.

ג. הגשת בקשה בינלאומית – ההגנה על פטנט חלה מבחינה טריטוריאלית, קרי, חלה רק במדינה בה הפטנט נרשם. במידה והצרכים העסקיים/משפטיים שלכם, מצריכים הגנה נוספת פרט להגנה במדינה בה נרשם הפטנט, הרי שעליכם לפעול להגשת בקשה בינלאומית לרישום הפטנט.

ד. בדיקת הבקשה – לאחר שהבקשה שלכם לרישום פטנט הוגשה, תיבחן הרשות האמונה על רישום פטנטים במדינה בה הוגשה הבקשה, את הבקשה שלכם. בין אם הגשתם את הבקשה במדינה שלכם ובין אם ביצעתם בקשה לרישום בינלאומית, מרגע שהוגשה הבקשה, כל רשות מתייחסת לבקשה שלכם כבקשה "מקומית", קרי, היא תבחן את הבקשה שלכם על פי דיני הקניין ודיני הפטנטים המקומיים.

ה. אישור בקשת הרישום – ברכות! בקשתכם לרישום הפטנט התקבלה, והפטנט שלכם נרשם בהצלחה. לאחר אישור הבקשה, המדינה בה נרשם הפטנט שלכם, תנפיק לך תעודת רישום פטנט, אשר מהווה אסמכתא והגנה על הפטנט אותו יצרתם. כאמור, ההגנה על הפטנט שלכם תקפה ל-20 שנה.

רישום פטנט

כמה עולה רישום פטנט אונליין?

שאלה מרכזית שעולה טרם מתחילים בתהליך היא – כמה עולה לרשום פטנט? כשאדם מעוניין להתחיל בתהליך מרכזי כמו זה, תחילה עליו לבחון את גובה הוצאות רישום פטנט.

עליויות הרישום מתחלקות לשתיים:

  1. שכ"ט עורך דין – כפי שצוין לעיל, רצוי להיעזר בעו"ד המתמחה ברישום פטנטים, שכן הליך רישום מורכב משלבים רבים אשר חשוב לדעת כיצד לבצע את ההליך בצורה הנכונה על מנת שסיכויי קבלת הרישום יהיו גבוהים ככל שניתן. כמו כן, חלק מרכזי בהליך הרישום, הוא ההליך המקדים להגשת הבקשה – חיפוש פטנטים דומים כמו כן, המחקר והכנת הבקשה עצמה.
  2. אגרת רישום פטנט – רישום פטנטים משרד המשפטים הוא החלק של השני של התהליך. לאחר שביצעתם חיפוש אחר פטנטים דומים, ולאחר שביצעתם איפיון ותיאור של הפטנט שלכם, עליכם להגיש את הבקשה לרשם הפטנטים במשרד המשפטים. בטרם הגשת הבקשה עליכם לשלם אגרה לרשם וזאת על מנת שבקשתכם תיבחן ולבסוף תאושר והפנטנט שלכם יירשם מרשם הפטנטים.

אנו ב- Ettorney מתחייבים למחיר הנמוכים ביותר וללא תחרות בהליך רישום פטנטים. נשמח שתיצרו עימנו קשר על מנת שניתן לכם הצעת מחיר.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

קבלת דו"ח מפורט על המותג שלך מעו"ד המתמחה ברישום סימני מסחר. הדו"ח כולל אינדיקציה על מתחרים והמלצות מעו"ד על אופן רישום סימן המסחר שלכם.

רישום ברשם סימני המסחר הכי מהיר בארץ! הכנת כל המסמכים לצורך רישום סימן המסחר, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם.

שינוי גודל גופנים