רישום קבלן אונליין

לפי חוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות התשכ"ט – 1969, קבלן חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. רישום קבלן יחיד וכן רישום קבלן כתאגיד (חברה בע"מ) הינם פרוצדורות שמעניקות יתרונות רבים החל מקבלת עבודות הנדסה בנאיות בסכומים גבוהים, יכולת לקבל אישורים לעובדים זרים, יכולת לגשת למכרזים עירוניים וממשלתיים ועוד.

בקרוב

מילוי טופס
פתח חברה חדשה

בוחרים את הקבלן הנכון

רישום קבלן הוא אחד הדברים הראשונים שעושה כל קבלן המעוניין להתקדם ולקבל כמה שיותר הצעות עבודה. תעודת הקבלנות מעידה על כך שהקבלן עבר הסמכה רשמית, וכעת הוא יכול לבצע עבודות קבלנות שונות.

חתימה על מסמכים

בודקים אם הקבלן רשום

אי רישום הקבלן בפנקס הקבלנים אמנם אינו מעיד בהכרח על חוסר מקצועיות, אך הוא יכול לתרום לייצוגיות ולרושם הראשוני שיוצר הקבלן על הלקוח. כך שכל מי שמעוניין לוודא כי מולו עומד קבלן מקצועי, יכול לבדוק אם הקבלן רשום. קיימות שתי דרכים עיקריות לבדוק אם אכן מדובר בקבלן הרשום. הדרך האחת היא לבקש את התעודה מהקבלן, והשנייה היא לבדוק דרך רשם הקבלנים של משרד השיכון.

תנאי רישום לקבלני משנה

כדי לבצע רישום קבלנים כראוי יש צורך לעמוד בכמה קריטריונים. אלה כמה מבין הקריטריונים החשובים ביותר עבור רישום קבלני משנה:

  • הקבלן לא עבר פשיטת רגל או תביעה על רקע פלילי במשך 3 השנים האחרונות.
  • יש צורך לספק תעודת עוסק מורשה, פרוטוקול חברה או אישור ניהול ספרים.
  • על הקבלן מוטל הצורך להוכיח כי הוא בעל ניסיון של חמש שנים לפחות בתחום הקבלנות, באמצעות הצגת חשבוניות או תלושי משכורת.
  • על הקבלן להצטייד בהמלצות.
  • עמידה במבחני רשם הקבלנים.

תנאי רישום לקבלנים ראשיים

לעתים יש צורך לבצע תהליך רישום קבלן רשום. לדוגמה, במקרים שבהם קבלני משנה רשומים מעוניינים להתקדם לרישום קבלנים ראשיים. בדומה להליך רישם קבלני משנה או רישום קבלן שיפוצים, יש צורך להוכיח כי לקבלן אין עבר פלילי או פשיטת רגל ב-3 השנים האחרונות, וכן להציג תעודה המעידה בבעלותו חברת קבלנות. מעבר לכך, הרישום לקבלן ראשי יכול להיערך על סמך הכישורים האישיים. לדוגמה, אם מדובר במהנדס הרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים או הנדסאי אשר רשום בפנקס הטכנאים וההנדסאים.

כוחה של רשת האינטרנט

היום כדי להתחיל את תהליך הרישום, לרשות הקבלן עומדת האפשרות לבצע רישום קבלן אונליין. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט, להשאיר פרטים אישיים ולמלא טופס רלוונטי. לאחר מכן, עו"ד יוצר קשר עם הקבלן ומנחה אותו לקראת שאר הליכי הרישום. רישום הקבלן דרך האינטרנט הוא פעולה פשוטה המצריכה דקות מעטות. היא נועדה לחסוך זמן עבור הקבלן העסוק, וגם התעסקויות בלתי פוסקות במילוי טפסים ובירוקרטיה.

מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר תוך מספר דק':

שם מלא (חובה)

שם חברה (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

רישום סימן מסחר אונליין

הכנת כל המסמכים לצורך פירוק החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות בירושלים לפי לוחות הזמנים הקבועים בחוק.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי גודל גופנים