תביעת רשלנות רפואית אונליין

רמת הרפואה המקצועית בישראל היא בד"כ גבוהה, אך לפעמים קורים מצבים בהם רופא מעניק טיפול שגוי או נעשית טעות במתן הטיפול הרפואי ע"י הרופא וכתוצאה מכך נגרם למטופל נזק. לא בכל המקרים בהם ניתן למטופל טיפול רפואי שגוי, בהכרח שטיפול זה ייחשב ל"רשלנות רפואית".

 

מילוי טופס

מהי רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית היא תחום משפטי אשר נכנסת תחת מטריית דיני הנזיקין והיא חלה כאשר נגרם לאדם נזק גוף עקב טיפול רפואי שגוי או אבחון שגוי של בעיה רפואית. כאמור, במושג "רשלנות רפואית" קיימת המילה "רשלנות", קרי, צריך להוכיח כי קיים קשר בין הטיפול הרשלני שניתן למטופל לבין הנזק שנגרם לו לאחר אותו טיפול.

בבואו של ביהמ"ש לקבוע האם התקיימה רשלנות רפואית בטיפול, יש לבחון האם הרופא המטפל עשה כל שעליו לעשות על מנת להעניק למטופל את הטיפול הטוב ביותר ובזהירות הנדרשת ממנו על פי חוק (חובת הזהירות) והאם הנזק שנגרם למטופל, נגרם בעקבות הטיפול הרשלני שהוענק לו ע"י הרופא המטפל.

תביעת רשלנות רפואית - מה החוק קובע?

החוק במדינת ישראל קובע כי על מנת שטיפול רפואי שגוי ייחשב למקרה של "רשלנות רפואית" ויהיה ניתן לתבוע בגינו פיצוי, יש להוכיח כי נגרם למטופל נזק. בנוסף, לא מספיק כי הוכח שניתן טיפול רפואי שגוי וכי נגרם למטופל נזק, יש להוכיח כי קיים קשר ישיר בין הטיפול הרפואי לנזק שנגרם.

לוגו דף ועט

תביעת רשלנות רפואית - תחומים עיקריים:

  • טיפול רפואי במהלך הריון
  • טיפול רפואי במהלך לידה
  • מתן טיפול תרופתי שגוי
  • טיפולים פלסטיים
  • אונקולוגיה (סרטן)
מילוי טופס

מה חשוב לדעת לקראת הגשת תביעה בנושא רשלנות רפואית? -

הדבר הראשון שחשוב לעשות לפני שמגישים תביעה בגין רשלנות רפואית, הוא למצוא עו"ד מומחה בתחום. עורכי דין המתמחים בתחום הרשלנות הרפואית יודעים אילו שאלות לשאול את המטופל על מנת להבין לעומק האם קיימת עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית ומה סדר גודל הפיצוי שאותו ניתן לקבל בגין הגשת תביעה שכזו. לכן, אנו ב Ettorney מציעים את האפשרות להגיש תביעת רשלנות רפואית אונליין דרך הפלטפורמה האינטרנטית שלנו.

עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית יודעים להיעזר וממי לבקש חוות דעת רפואיות ומקצועיות על מנת לתמוך בטענות המטופל. חוות הדעת המקצועיות קריטיות להליך התביעה שכן הן פעמים רבות יודעות לנתח את המקרה ולבחון היכן בדיוק התקיימה הרשלנות וכן הן יודעות להעריך ולהציג בצורה מדויקת את הנזק שנגרם למטופל בעקבות הטיפול הרשלני שכן גובה הפיצוי נקבע לאור הנזק שנגרם למטופל.

מלאו פרטים וניצור קשר תוך כמה דק' עם הצעת מחיר:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

מוצרים נלווים

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

פתיחת חשבון בנק לחברה

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

שינוי גודל גופנים