תכנון ירושה אונליין

תכנון ירושה אונליין מורכב מתכנוני מס לגבי הרכוש של המוריש ומנגנונים כלכליים שיפחיתו מיסים בעניין לצד מנגנונים למניעת סכסוכים ומחלוקות בין היורשים העתידיים. היום, בזכות הקדמה הטכנולוגית ניתן לבצע תכנון ירושה אונליין ולחסוך בזמן יקר.

בקרוב

מילוי טופס

מה הלקוחות של Ettorney אומרים על תהליך הגשת בקשה לצו קיום צוואה/צו ירושה?

פתח חברה חדשה

איך זה עובד?

בימינו ניתן לתקשר עם עורכי הדין דרך האינטרנט, מבלי לצאת מהבית. כך, כאשר מצבו הבריאותי של המוריש ממשיך להידרדר מיום ליום והוא אינו מסוגל לארח אנשי מקצוע בביתו או להגיע למשרד עורכי הדין, הוא יוכל למלא פרטים אישיים באינטרנט, ועו"ד מומחה יחזור אליו כדי להשלים את הפרטים החסרים, כמו גם להשלים את כל התהליך של תכנון ירושה.

תכנון ירושה בצוואה – איך עושים זאת?

במהלך תכנון ירושה בצוואה יש צורך לבצע כמה פעולות עיקריות:

  • העברה בחלוקה – כאשר מתכננים את הירושה, ניתן לאפשר מצב של העברת עיזבון. בדרך זו, יוכל יורש אחד להעביר את הירושה לאדם אחר. תכנון נכון של המנגנונים המאפשרים להעביר את הירושה בין היורשים עשוי לפטור אותם מחיוב במס עבור העסקאות.
  • לשלוט גם לאחר הפטירה – ניתן לתכנן את הירושה כך שהמוריש ימשיך "לשלוט" על ירושתו ועל היורשים גם לאחר הפטירה. תכנון ירושה בצוואה הנעשה בדרך מוקפדת יכול לאפשר לעורכי הדין או מיופי כוח מטעם הנפטר, לעקוב אחר זכויותיהם של היורשים.
  • לכלול הוראות חלופיות – מומלץ לכלול בצוואה הוראות חלופיות למקרה של שינויים. הוראות אלה נועדו למצוא פתרון למצבים שבהם היורש אינו מעוניין או אינו יכול לרשת את הנכס, מסיבה זו או אחרת. במקרים אלה, חשוב למנות יורשים חלופיים על כל צרה שלא תבוא.

דיני חלוקת ירושה

אלה כמה דברים שכדאי להכיר בנושא תכנון חלוקת ירושה:

  • למנות מנהל למשימה – במקרים מסוימים ממנה המוריש מנהל עיזבון. זהו אדם העוסק בניהול נכסי המוריש לאחר פטירתו. למשל, הוא יכול לעסוק בתשלומי כל החובות או בחלוקה הוגנת של הירושה ליורשים.
  • להגיש ערעור – קיימת אפשרות להגיש כתב התנגדות לצוואה, במקרה שבו היורש חש כי הוא קיבל חלק מועט מדיי מהירושה, ומוכיח כי הצוואה נכתבה שלא כדין וכי כושר השיפוט של הנפטר היה לקוי בשל מצבו הבריאותי.
  • באין צוואה – ישנם מקרים שבהם האדם הנפטר אינו מוריש צוואה. לעתים מדובר בהליך ירושה אונליין אשר לא בא על סיומו, ולעתים האדם נפטר בפתאומיות ולא הספיק לכתוב את הצוואה. בהיעדר צוואה, עוברת הירושה בהתאם לחוק לבן או בת הזוג של הנפטר.
  • צוואה כחוק – לפי החוק בישראל, האדם יכול להוריש את כספו ורכושו באמצעות 4 דרכים: כתיבת צוואה בכתב יד, אמירת הצוואה בעל פה בנוכחות של שני עדים, כתיבת הצוואה לפני שני עדים או עריכת הצוואה בפני רשות.
  • להשיג צו ירושה – לאחר שהמוריש הולך לעולם שכולו טוב, יש צורך לקבל צו ירושה מטעם בית הדין הרבני או רשם ירושות. במקרים מסוימים קיימת אפשרות לתקן את צו הירושה, אם בוצעה טעות כלשהי.

מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר תוך מספר דק':

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון נייד (חובה)

אנשים שרכשו מוצר זה רכשו גם

שינוי שם חברה בחינם

הכנת כל המסמכים לצורך קבלת תוקף משפטי לצוואה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם לענייני ירושה. סיום הפרוצדורה של הגשת בקשה לצו קיום צוואה במינימום זמן.

רישום סימן מסחר אונליין

צוואה אונליין הינה מסמך משפטי מחייב שבאמצעותו אדם מחליט מה יקרה עם רכושו לאחר שימות, מי הם הגורמים שיקבלו את הרכוש וכיצד תתבצע החלוקה.

שינוי גודל גופנים