10 האירועים המומלצים בDLD תל אביב 2016

עו"ד רון הדר22 בספטמבר, 2016

DLD tel aviv 2016

ה- DLD הוא אירוע היזמות המפורסם ביותר המתקיים מדי שנה בספטמבר בתל אביב. השנה האירועים נערכים ב24-29 בספטמבר. כידוע, DLD מרכז תחתיו מספר רב של אירועים, מכנסים גדולים ועד Meetups ומסיבות קוקטיילים. אנו בEttorney אספנו עבורכם את רשימת האירועים המומלצים שלנו מבין עשרות האירועים באירוע DLD תל אביב.

להלן רשימה של 10 האירועים המומלצים בDLD תל אביב 2016:

אצטדיון הסטארט-אפStart-up Stadium 

https://www.meetup.com/StartupStadium/events/233565751/

27 בספטמבר 2016, שעה: 19:00.

מיקום: רחוב אחד העם 48, תל אביב (פאב אוטו רוטשילד)

כנס המאגד את כל מה שקורה בתחום ההיי-טק הישראלי. יזהר שי שותף מנהל ב Canaan Partners Israel מנחה את הערב כאשר הוא מארח את דדי פרלמוטר, בכיר בחברת אינטל ומייסד עמותת "משלנו".
קהילת אצטדיון הסטארט-אפ מונה מעל 38,000 חברים. כאשר המטרה של הקבוצה היא ליצור ערך בכל מה שעוזר ומקדם את קהילת היזמות וההיי-טק הישראלית.
הקבוצה מעודדת יזמים להציע רעיונות לדיונים, לפרסם את נקודת המבט שלהם וליצור פגישות ואירועים. הקבוצה מספקת תמיכה שלה במידת הצורך.
אצטדיון הסטארט-אפ יוצר אירועים שנתיים גדולים, מפרגן לחברי הקהילה בפוסטים בדף הפייסבוק וגם יצר לאחרונה את הפודקאסט "היי-טק בפקקים".

 

DLD Telavivכנס החדשנות של DLD 2016

http://dldtelaviv.evolero.com/2016/

27 – 28 בספטמבר 2016, שעות: 9:30 – 18:00.

מיקום: מתחם התחנה, תל אביב

"הכנס המשפיע ביותר בתחום הטכונולוגיה באירופה" – the economist.
DLD הוא המקום לחדשנות, דיגיטציה, מדע ותרבות. הכנס יכלול בתוכו עסקים, מובילי דעה בחברה, מעצבי דעת קהל, ומשפיענים מוכרים בתחום. כחלק בלתי נפרד מפסטיבל DLD של תל אביב, זהו הכנס הטכנולוגי הגדול ביותר בישראל היום. כאשר הוא מאגד בתוכו מאות סטארט-אפים, בכירים המובילים את התעשייה בתחום הטכנולוגיה בישראל ואנג'לים. כאשר באופן בלתי רגיל יוצרים יחד מרחב רב עוצמה עבור העולם הדיגיטלי.
האירוע הינו למוזמנים בלבד. דרך האתר ניתן למלא טופס על מנת לבקש הזמנה לאירוע. ברגע שיתקבל אישור במייל, יהיה ניתן לרכוש את הכרטיסים.

 

Tale of Two Cultures: Statistical Modeling vs. Machine Learning - DLD MeetupTale of Two Cultures: Statistical Modeling vs. Machine Learning

https://www.meetup.com/BI-on-the-Bar/events/233620048/

27 בספטמבר 2016, שעות: 19:30 – 21:00.

מיקום: רחוב שדל 7, תל אביב (פאב Radio EPGB)

אפרים גודלין, מנכ"ל חברת ג'יסטט מתארח ב-BI על הבר בשתיוף פעולה עם פסטיבל DLD. המפגש יעסוק במתח בין מודלים סטטיסטיים ללימוד מכונה. מר גולדין הינו מייסד ומנכ"ל G-STAT, החברה היא בין המובילות בתחוםה-BI (בינה עסקית), בפיתוח מודלים סטטיסטיים ובניתוח ביג דאטה. המפגש מאורגן יל ידי יצחק קמאלי, דאטה אנליסט בחברת ג'יסטט.

 

Fash&Tech DLD Meetup: a Panel Discussion Around Investments in FashiontechFash&Tech DLD Meetup: a Panel Discussion around Investments in Fashiontech

http://www.meetup.com/Fash-Tech/events/233389901/

27 בספטמבר 2016, שעה: 18:30.

מיקום: רחוב מקווה ישראל 10, תל אביב (פאב Kuli Alma)

Fash&Tech יוצרת ערב תל-אביבי מרתק אודות חדשנות בתחום האופנה כחלק מהאירועים העירוניים של ה- DLD. הפעם, היא מנחה פאנל הדן בנקודת החולשה הגדולה ביותר של חברות סטארט-אפ בתחום האופנה-טק: הקושי בגיוס כספים. מרצי הערב:
-מאוריציו רוסי, מייסד ומנכ"ל שותף לחברת H-FARM, פלטפורמה דיגיטלית שקמה בשנת 2005 עם חזון לעזור ליזמים צעירים להשיק את יוזמותיהם החדשניות.
-אדם קפלן, מנכ"ל חברת Sizer ומייסד שותף בקרן הון סיכון Blue. הקרן משקיעה בסטארט-אפים בשלב ה-seed וה-round a.
-סטפני הוספיטל, מקימת OneRagtime, קרן הון סיכון גלובלית המיועדת למיזמים שמכוונים לשוק האירופאי.
-קנטרו סקאקיברה, מייסד ומנכ"ל Samurai Incubate שהשקיעה ב-27 סטארט-אפים ישראליים עד כה.

 

LGBTech Annual DLD eventTrans·cendence: LGBTech Annual DLD event

https://www.meetup.com/LGBTech/events/233613686/

26 בספטמבר 2016, שעה: 18:30.- 1:00 בבוקר.

מיקום: רחוב לבונים 21, תל אביב (Abraham Hostel)

LGBTech, קהילה של הייטקיסטים מהקהילה הגאה, עורכת זה השנה הרביעית את מפגש DLD השנתי שלה. באירוע תושק קרן מלגות חדשה לקהילת הטראנס, בחסות מיקרוסופט.
האירוע יכלול: "ממצגת ועד אקזיט" – שיחה עם אסף רפפורט על הסיפור שלו Adallom והמכירה למייקרוסופט, "יזמות ולהט"ב" – שיחה עם דייב מקלר – אחד המשקיעים הבולטים בסיליקון ואלי וטקס הענקת המלגות. בסיום האירוע יערך נטוורקינג בין כל המשתתפים לצד ארוחת ערב, בר חופשי וריקודים עם די.ג'יי קרן דותן, מהטובים בעיר. מספר המקומות מוגבל לכן, יש לאשר השתתפות. כל הרווחים מהאירוע ייתרמו במלואם לקרן המלגות.

 

PEPPER LIVE DLDPEPPER LIVE DLD

https://pepperlivedld.splashthat.com/

27 בספטמבר 2016, שעה: 18:00 – 19:30.

מיקום: בניין שלום, אחד העם 9, קומה 2, תל אביב

Pepper מראה דרך חדשה בעולם הבנקאות. החברה מאפשרת ליזמים לפגוש את האנשים מאחורי הפיתוחים החדשים ביותר, מספקת מקום לשיתוף מחשבותיהם של היזמים ומעוניינת להסביר לעומק מי היא חברת Pepper המדוברת. במהלך האירוע החברה תציג את סיפור המרתק שלה, תשתף את המשתתפים במטרות החברה, בהשראות שלה ותספר מעט גם על המוצר אותו היא מספקת. יחד עם זאת, חברת Pepper רואה מפגש זה כהזדמנות גדולה ללמוד מהיזמים עצמם כיצד ירצו לשפר את Pepper.
ניתן להירשם לאירוע דרך הלינק המופיע מעלה. מספר המקומות מוגבל.

 

Chatbots: A glimpse into the exciting world of cognitive botsChatbots: A glimpse into the exciting world of cognitive bots

https://www.meetup.com/BotsWorldTLV/events/233690553/

27 בספטמבר 2016, שעה: 19:00.

מיקום: רחוב יהודה הלוי 34, תל אביב (Leumi Tech)

Chatbot משתתפת בפסטיבל החדשות של DLD בתל אביב 2016. למפגש המרתק יגיעו מנהיגי התעשייה, קובעי הבוט ומשווקם אשר יחלקו עם המשתתפים את צעדיהם הראשונים במערכת האקולוגית החדשה שהוקמה. נוסף על כך, הם יחלקו עם המשתתפים את החוויה האישית שלהם בתוך שוק ה-chatbot הכוללת אתגרים בפיתוח בוט, ניתוחים שיווקיים, עיצוב ועוד.

 

אמזון DLDאמזון בשיתוף DLD

https://aws.amazon.com/events/dld-tel-aviv/

יום טכנולוגי: 27 בספטמבר 2016, שעה: 8:30 – 18:00.
יום עסקים: 28 בספטמבר 2016, שעה: 8:30 – 18:00.

מיקום: מתחם התחנה, תל אביב.

בפסטיבל החדשנות של DLD בתל אביב חברת אמזון נותנת את האפשרות להצטרף לשירותי אינטרנט שלה.
על מנת ללמוד נתונים מעניינים וחדשים בתעשייה ולעשות מינגלינג מועיל לשני הצדדים, ישנם שני ימי כנסים שאמזון פתחה כאשר ניתן להצטרף לאחד מהכנסים או שניהם. במהלך הכנסים תינתן ההזדמנות ליצור קשרים עם אדריכלי פתרונות AWS, צוות AWS, שותפי AWS ומאיצים אשר יהיו גם הם חלק באירועים השונים. מספר המקומות מוגבל. הרשמה דרך האתר, נמצא בלינק המצורף.


eob meetup
Sunset sup – Executive on Board

http://i-hls.com/eonb/

26 בספטמבר 2016, שעה: 16:00.

מיקום: פרטים בהרשמה

ארגון Executive on Board מאפשר לאחד בין יזמים, משקיעים ומנהלים בפעילות שונה וייחודית. המפגש מייצר חוויה אחת משותפת הבאה לידי ביטוי דרך הים. על פי רמות שונות וחלוקה לקבוצות, למשתתפי האירוע תינתן האפשרות להתנסות בגלישת גלים, קייט או סקי. המפגש יתמקד בנתינת הזדמנויות עסקיות לכל הנוכחים בדרך לא שגרתית ובעזרת סבבי היכרות וחלוקה לקבוצות, כאשר כל קבוצה מתמקדת בנושא המעניין אותה. בסוף המפגש יחולקו קוקטיילים וכיבוד לצד מוזיקה ברקע. זהו מינגלינג בצורה אחרת. ההרשמה דרך הלינק המצורף.

 

 

עפים על הברעפים על הברהמרוץ למיליון בהקמת מיזם

https://www.meetup.com/%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%99%D7%A8/events/233919585/

27 בספטמבר 2016, שעה: 19:30.

מיקום: רחוב רוטשילד 32, תל אביב (Zoo-Zoo Bar)

עפים על הבר הינה סדרת הרצאות של בוגרי חיל האוויר כאשר מפגש זה יארח את מר נמרוד כהן. למר כהן יש מעל 10 שנות ניסיון עם חברות סטארט-אפ והשקעות טכנולוגיות שונות, הינו גם חבר בדירקטוריון של חברותExplore  רבות, נוסף על כך שהינו שופט במספר לא מועט של תכניות סטארט-אפ, אירועים וארגונים.
מר כהן יתאר את כל התהליך של הקמת מיזם מבחינת הרעיון בשלב הראשון, הקמת צוות הגון, התנהלות אל מול משקיעים ועוד. להרשמה למפגש יש להיכנס ללינק:  http://bit.ly/DLD-IAF.

  אל תפספסו עדכונים והטבות

  אנו רוצים להשאיר אותכם מעודכנים בפוסטים האחרונים, כל החדשות, טיפים והטבות עבור חברות חדשות וקיימות.
  הירשמו כעת

  פוסטים דומים

  רשימת פודקאסטים ליזמים ובעלי עסקים 2018

  פודקאסט הוא מעין תוכנית רדיו או טלוויזיה אשר משודרות אונליין באינטרנט וזאת במסגרת שירות חינמי או שירות בתשלום שמסופק לגולשים. השירות לרוב ניתן בתצורת של VOD/ROD (Video On Demend/Radio On Demend). המילה פודקאסט מורכבת משתי מילים - פוד (נגן המוזיקה של חברת אפל) וקאסט (שידור). המילה העברית למונח פודקאסט הינה הסכת, בשל הקרבה המושגית למונח תסכית. במרוצת השנים, בעולם הגלובלי בכלל ובישראל בפרט, הוקמו...

  המשך לקרוא
  עו"ד רון הדר10 באוקטובר, 2018

  רשימת קבוצות פייסבוק ליזמים 2018

  פייסבוק. ה-פלטפורמה ב-ה' הידיעה. הרשת החברתית הגדולה בעולם. אין כמעט אדם בעולם המערבי (וגם מחוצה לו) שלא מחזיק בחשבון פייסבוק. פייסבוק התחילה בתור רשת חברתית אשר מטרתה לקשר בין אנשים, לגרום להם להכיר וליצור אינטרקציה. עם השנים, פייסבוק הפכה למפלצת שאנחנו מכירים היום. אין דקה ואין שעה שבה אנחנו לא מוצאים עצמנו נכנסים להתעדכן, לקרוא, להיחשף למה קורה בחייהם של אחרים ולחשוף מה קורה...

  המשך לקרוא
  עו"ד רון הדר31 באוקטובר, 2018
  דילוג לתוכן