עמוד הבית > בלוג > עלות רישום חברה בע"מ בישראל

עלות רישום חברה בע"מ בישראל

עלות רישום חברה בישראלישנם יתרונות ברורים בניהול חברה בע"מ לעומת עוסק מורשה עצמאי, היות וישנה הפרדה ברורה בין הרכוש הפרטי לעסקי וחברה בע"מ הינה יישות משפטית נפרדת מבעלי המניות הפרטיים. אם חברה בע"מ נכנסת לחובות, הרכוש הפרטי של בעל המניות אינו נפגע (למעט מקרה פלילי דוגמת הפרת חובת אמונים של נושא משרה בחברה בו אפשר לבצע הרמת מסך). לכן, פתיחת חברה בע"מ מומלצת בתחומי עיסוק בעלי סיכון כלכלי גבוה. קחו למשל דוגמא את חברות הבנייה וקבלנים רשומים, הפותחים חברה לכל בניין שהם בונים, כך שאם ייפגע הפרויקט הפגיעה לא תשפיע על כלל הפעילות בחברה.

יתרון נוסף קיים במבנה של חברה בע"מ – ניתן לעצב את מבנה הון המניות וזכויותיהם של בעלי המניות, קלאסי לחברת סטארט-אפ לדוגמא הרוצה לגייס הון תמורת הקצאת מניות למשקיעים. יש לציין כי ישנן עלויות להקמה ותפעול של חברה בע"מ כמו עלות להכנת מסמכי הרישום ושליחתם לרשם החברות מאומתים ע"י עו"ד ועוד אגרות שונות שיש לשלם למשל, אגרת רישום בפתיחה (2,614 ש"ח) אותה ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי באינטרנט ואגרה שנתית קלנדרית על סך 1,488 ₪ לרשם החברות. גם ההתנהלות החודשית מול רואה החשבון תעלה יותר מאשר עוסק מורשה ותתבטא בשכ"ט החודשי ובהכנת הדוחות השנתיים בסוף השנה. כיום לא חייבים להמתין זמן רב לפתיחת חברה ולקבל ריג'קטים וסירובים מהרשם, ,ניתן לבצע רישום חברה בע"מ דרך האינטרנט ולבצע אף בדיקת שם חברה דרך הפלטפורמה למניעת עיכובים מיותרים.

פירוט העלויות של פתיחת חברה באמצעות Ettorney

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה לפתוח חברה באמת ללא הפתעות בדרך, חברת Ettorney פיתחה פלטפורמה לרישום חברות אונליין אשר מצמצמת פרוצדורה ועלויות ופותחת עבורכם חברה בע"מ במהירות רבה, תוך כמה ימי עסקים בודדים.

תוכלו גם באמצעות טבלה השוואה בין המחירים  והיתרונות השונים ולהלן הטבלה:

 

באמצעות Ettorney

באמצעות עו"ד רגיל

· מילוי כל הפרטים לצורך רישום חברה אונליין, כך שניתן להפיק את כל מסמכי הרישום תוך חמש דקות.

· מרגע החתימה על הטפסים תוך כמה ימים בודדים החברה נרשמת ברשם החברות ותעודת ההתאגדות, תישלח אליכם ישירות לדוא"ל.

· לא תהיינה טעויות, היות וישנה אפשרות לחיפוש של שם חברה פנוי ברשם החברות ישירות מהפלטפורמה כבר בשדות החיפוש.

המחיר של הרישום הינו 499 + מע"מ

 · תהליך מסובך הכולל מילוי טפסים ופגישות.

· עשוי לארוך בין שבוע לשבועיים.

· אם הרישום לא התבצע כתקנו, תהיינה טעויות אשר עשויות לגרום לעיכוב לדוגמא, שם שאינו פנוי ברשם החברות. עשויות להיות גם טעויות שיפגעו בחברה בעתיד במצב של השקעה כגון  הון מניות רשום זהה למוקצה.

·         ,

בממוצע 1500 ₪ + מע"מ

 

opencompanynow

 

מי רשאי לפתוח חברה בע"מ ומה השלבים הנוספים בפרוצדורה?

כל אדם או חברה, רשאי לפתוח חברה בע"מ וזאת בתנאי שהיא חוקית. לאחר סיום רישום החברה אונליין וקבלת תעודת התאגדות עם מספר ח.פ יש להכין מסמכים ואישורי עו"ד לפתיחת חשבון בנק לחברה. לאחר פתיחת חשבון הבנק יש לגשת לפתוח תיקים במע"מ ומס הכנסה על מנת להתחיל לקבל תשלומים ולהזדכות על הוצאות.

אם אתם מעוניינים בשירות יעיל וקצר, הרישום ב Ettorney עולה 499 ש"ח בתוספת תשלום אגרת רשם החברות בסך 2614 ₪. מדובר על שלושה שלבים פשוטים, תהליך מילוי הטפסים באינטרנט ייערך כ-5 דקות, עורך הדין מטעם החברה ייצור קשר עם בעל המניות לתיאום מועד חתימה על המסמכים, המייסד של החברה יקבל בדואר האלקטרוני תוך מספר ימים תעודת התאגדות.

עו

עו"ד רון הדר

מנכל at Ettorney
יזם סדרתי ועורך דין היי-טק. מייסד ומנכ"ל Ettorney - חברת הליגל טק הראשונה בישראל. הפלטפורמה המובילה לשירותים משפטיים אונליין.
עו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

* *

שינוי גודל גופנים