עמוד הבית > בלוג > רישום חברה – צ'ק ליסט

רישום חברה – צ'ק ליסט

רישום חברה הינה פרוצדורה שהמון יזמים מסתבכים אתה ללא סיבה. בשל כך, הכנו עבורכם צ'ק ליסט מסודר שיסביר את כל השלבים מתחילת הגישושים ועד הרגע הנכסף של הכנסת מזומנים לעסק.

 הפרוצדורה מורכבת מ-3 שלבים עיקריים:

 1. רישום חברה באינטרנט:

 • ניתן לרשום חברה אונליין במהירות: ממלאים את כל הפרטים ב-5 דקות באתר Ettorney – כולל חיפוש שם לחברה שאינו תפוס ברשם החברות דרך המערכת.
 • מגיעים ל-5 דקות אימות חתימה מול עו"ד של החברה.
 • תוך יומיים בממוצע מקבלים תעודת התאגדות ומספר ח.פ ישירות לאימייל.

עלות:  499 ₪ + מע"מ לרישום, 2,606 ₪ אגרה לרשם החברות.

 1. פתיחת חשבון בנק לחברה:

 • על מנת לקדם עניינים, עוד לפני שהחברה נרשמה מבקשים מסניף הבנק שבחרתם שישלח לכם באימייל את סט המסמכים לפתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ ומעבירים ל-Ettorney .
 • אנחנו מכינים עבורכם את כל אישורי העו"ד והפרוטוקולים לבנק כולל פתיחת חשבון, זכויות חתימה למע"מ ומס הכנסה, הנפקת כרטיס אשראי וכו'
 • יום לאחר רישום החברה כבר אוספים את המסמכים המקוריים ומגיעים לסניף הבנק בצירוף חותמת חברה עם שם ומספר ח.פ לפתוח את החשבון.

עלות: 299 ₪ + מע"מ

 1. פתיחת תיק במס הכנסה ומע"מ אונליין:

 • לאחר פתיחת חשבון בנק לחברה מגיע שלב פתיחת התיקים ברשויות: מע"מ/מס הכנסה/ביטוח לאומי.
 • רו"ח יגיע אליכם עד הבית/המשרד ויפתח לכם תיקים ברשויות אונליין על מנת שלא תצטרכו לבזבז יומיים ברשויות בהמתנה בתורים ארוכים והתעסקות בבירוקרטיה הכרוכה בפתיחת התיקים.

עלות: 399 ₪ + מע"מ

לחץ לפתיחת חברה

 טיפ חשוב: למי שרוצה לקבל תעודת התאגדות וח.פ כמה שיותר מוקדם בינואר 2018 מומלץ להירשם כבר בדצמבר באתר שלנו על מנת שנכין את כל מסמכי הקמת החברה לפני הלחץ ברשם החברות של תחילת ינואר. ב-1.1.18 נשלם את האגרה לרשם (על מנת לחסוך באגרה השנתית שהינה קלנדרית) ונשלח אונליין על מנת להיות בין הראשונים להירשם ולהימנע מעיכובים מיותרים.

רישום חברה צ'ק ליסט

זהו. תוך שבוע בממוצע סיימתם את כל הפרוצדורה.

ב-Ettorney אנחנו מנסים לחסוך לכם בזמן , כסף וכמובן כאב ראש מיותר על מנת שתוכלו להתרכז 100% במה שאתם טובים בו – בניית המוצר/שרות של העסק שלכם. אנו ממליצים לכל יזם להשתמש בצ'ק ליסט הנ"ל, בין אם מדובר בחברת סטארטאפ או בעסק רגיל. אנו מניחים שכל יזם מכיר את הקשיים והבירוקרטיה שקיימת בעת פתיחת חברה חדשה ולכן ייצרנו מוצרים אונליין שיקלו בתהליך זה.

רשם החברות מתקדם בעקבותינו בקצב הטכנולוגי ומעתה מאפשר את נושא רישום החברה אונליין (בעבר ציינו את התהליך של המעבר ממעידן פתיחת חברה בדואר אלקטרוני ועד פתיחת חברה אונליין). בהתאם לכך, התאמנו את המוצרים הנוספים לביצוע דרך האינטרנט, מוצרים כגון פתיחת חשבון בנק לחברה ופתיחת תיקים במע"מ ומס הכנסה, רישום סימן מסחר ואפילו פירוק חברה אונליין לחברה הישנה שלכם אם עדיין קיימת. בישראל טרם ניתן לבצע את כל התהליכים אונליין, אך ב-Ettorney אנו מנסים להנגיש כל מוצר שיקל על בעלי עסקים בתהליכים השונים.

לחצו על כפתור ההרשמה על מנת שתוכלו להתחיל להריץ את הביזנס שלכם ולבצע רישום בכלל המוצרים לרישום חברה. לאחר ההרשמה תעברו לעמוד שכולל את הכנסת הפרטים להתחלת התהליכים השונים.

עו

עו"ד רון הדר

מנכל at Ettorney
יזם סדרתי ועורך דין היי-טק. מייסד ומנכ"ל Ettorney - חברת הליגל טק הראשונה בישראל. הפלטפורמה המובילה לשירותים משפטיים אונליין.
עו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

* *

שינוי גודל גופנים