עמוד הבית > בלוג > הפקת נסח חברה מרשם החברות אונליין

הפקת נסח חברה מרשם החברות אונליין

הפקת נסח חברה מרשם החברותנסח חברה הוא למעשה תקציר מידע על רקע החברה ועל פעילותיה. על פי רוב, הנסח כולל נתונים כמו שם החברה, סוג החברה, כתובת החברה, השמות של בעלי המניות שלה, המטרות העסקיות של החברה או האם החברה בעלת חובות ושיעבודים. ניתן לצפות בנסח החברה ברשם החברות, אך חשוב לשים לב לכך שהנסח מציג מידע חלקי בלבד על החברה.

איך מפיקים נסח חברה

הפקת נסח חברה מרשם החברות כוללת כמה שלבים ביורוקרטיים שיש לעבור. ראשית, יש להיכנס לקישור של רשם החברות ולהזין את שם החברה ומספרה. לאחר מכן מוצאים את החברה באתר ומוודאים שאלה הפרטים שלה. בשלב הבא בוחרים באפשרות "עם פרטי שעבודים" ולוחצים על "הוסף". לאחר מכן צריכה להתקבל הודעה המיידעת אתכם על תשלום אגרה בסך 10 שקלים שיש לשלם באמצעות כרטיס אשראי. עליכם למלא את פרטי התשלום ולבצע תשלום כאשר בסופו תקבלו את נסח החברה.

כשהחברה עומדת בפני פירוק

חברה גדולה וקטנה כאחד עלולה לעמוד בפני פירוק מסיבות רבות. נסח חברה מרשם החברות מספק מידע חיוני על החברה שיכול לסייע לה בעת פירוקה. זאת משום שהנסח כולל מידע חיוני על הדירקטורים של החברה, בעלי המניות, האחראיים על הליך פירוק החברה בעת הצורך ועוד.

10 שלבי פירוק חברה

כאשר בעלי החברה מעוניינים לבצע פירוק חברה מרצון, עליהם לפעול על פי השלבים הבאים:

  1. על בעלי החברה להגיש מסמך הנקרא "תצהיר כושר פירעון" כאשר הוא חתום על ידי הדירקטורים של החברה. מסמך זה מעיד על כך שהחברה יכולה לפרוע את חובותיה תוך שנה מתחילתו של תהליך הפירוק.
  2. ברגע שרשם החברות מקבל את התצהיר, הוא משנה את הסטטוס של החברה ל-"לקראת פירוק".
  3. בעלי המניות של החברה מקבלים הזמנה לאסיפה הכללית.
  4. האסיפה נערכת ובמהלכה מתקבלת ההחלטה לפרק את החברה.
  5. הודעה רשמית על סגירת חברה נשלחת לרשם החברות.
  6. הודעה על פירוק החברה מתפרסמת בעיתון "רשומות".
  7. רשם החברות משנה את הסטטוס של החברה מ"חברה פעילה" ל"פירוק מרצון".
  8. אדם האחראי על פירוק החברה (המפרק) צריך לבצע כמה פעולות סופיות: כינוס הנכסים של החברה, סילוק החובות והשיעבודים שלה, כינוס בעלי המניות לאסיפה סופית ופרסום הודעה על האסיפה הסופית בעיתון "רשומות".
  9. מתקיימת האסיפה הסופית של החברה. מפרק החברה מגיש דו"ח פירוק לרשם החברות.
  10. רשם החברות מקבל את הדו"ח ומשנה את הסטטוס של החברה כחברה מפורקת (החברה תיחשב למחוסלת בתום 3 חודשים).

אפשר גם לבצע פירוק חברה אונליין

הקדמה הטכנולוגית מאפשרת לבעלי החברות לבצע פירוק חברה דרך האינטרנט. פירוק זה נחשב למהיר יותר,  והוא פוטר את מפרק החברה מהליכים ביורוקרטיים מסורבלים שרק מפריעים לו לפרק את החברה בהקדם ולהמשיך הלאה. תהליך פירוק חברה אונליין קל ונוח. כל שיש לעשות הוא להיכנס לעמוד פירוק חברה אונליין ולמלא שאלות קצרצר שלא לוקח יותר מ-5 דקות ולשלוח אותו דרך המערכת. עורכי דין מקצועיים יבחנו את השאלון וישלחו לכם את כל המסמכים הדרושים. בשלב הבא, עורך דין מקצועי יצור אתכם קשר כדי לקבוע פגישה ולחתום על המסמכים.

עו

עו"ד רון הדר

מנכל at Ettorney
יזם סדרתי ועורך דין היי-טק. מייסד ומנכ"ל Ettorney - חברת הליגל טק הראשונה בישראל. הפלטפורמה המובילה לשירותים משפטיים אונליין.
עו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

* *

שינוי גודל גופנים