פירוק חברה אונליין בעת פשיטת רגל

עו"ד רון הדר18 באוגוסט, 2019

פירוק חברה אונליין בעת פשיטת רגללעיתים במסגרת ניהול עסק על הבעלים לקבל החלטות מורכבות אשר מחייבות את סגירת העסק בשל השינויים המתרחשים בשוק. אין מדובר בפעילות המתרחשת במהירות רבה אלא בהליך אשר נעשה תוך מחשבה תחילה בהתייחסות למספר אלמנטים פירוק בחברה בעת פשיטת רגל מחייבת את בעל העסק להתכונן היטב להליך.

במסגרת הליך פשיטת רגל יש צורך לבצע מכירה של כל הרכוש אשר שייך לחברה לצורך סגירתה וכן יש לשלם את כל החובות הכספיים של החברה אשר הצטברו ברבות השנים לרבות הוצאות חשבוניות ורכישות אשר בוצעו טרם ההחלטה על סגירת העסק. יתרה מזאת, קיימת חשיבות עליונה לפנייה אל גופים שונים כגון מס הכנסה ומע"מ במטרה לסגור את התיקים.

אפשרות טיפול בהיבטים המורכבים

הליך של פירוק חברה אינו עניין של מה בכך ויש לעשותו בצורה הטובה ביותר לרבות טיפול בעניינים בירוקרטיים סבוכים מול רשויות המס וכן רשויות משפטיות. כאשר בעל העסק עוסק בטיפול בהיבטים הנ"ל אין הוא יכול להבטיח כי הטיפול יעשה בצורה מקצועית ביותר בשל ריבוי הגורמים איתם הוא צריך לעמוד בקשר.

סיוע של עורך דין מקצועי בתחום עשוי לכוiן את בעל העסק לקראת ההליך אותו הוא עומד לעבור. במסגרת הסיוע של עורך הדין תינתן הכוונהלגבי הטפסים אשר יש לשלוח באינטרנט לצורך התחלת ההליך וסיומו בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

בתום החתימות על הטפסים השונים עורך הדין ניגש לטפל בבקשה הכוללת מספר שלבים עד לפירוק הסופי של החברה אשר עשוי להיארך כחצי שנה.

מהם השלבים של הליך פשיטת רגל

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים נתקלים במצב בו הם מגישים בקשה לפשיטת רגל. לקראת הכניסה אל ההליך חשוב ביותר לדעת לאן הפנים מועדות ולהבדיל בין הליך פשיטת רגל המיועד לציבור האזרחים ובין הליך פשיטת רגל המיועד לעסקים. בשל של הכרזה על פשיטת רגליש לפנות אל בית המשפט ולאחר הדיון בבית המשפט השופט יקדיש זמן לבחינת הבקשה של בעלי העסק ויחליט האם הם זכים לצו כינוס והגנה.

במידה והתשובה חיובית, הרי השלב הבא הוא שלה ההכרזה ובשלב זה יוחלטו התנאים של פשיטת הרגל לרבות התשלום אשר יהיה על בעל העסק לשלם מדי חודש. נדגיש כי על בעל עסק המוכרז כפושט רגל מוטלות לא מעט מגבלות אשר הוא צריך להביא אותן בחשבון. מכאן, קיימת חשיבות עליונה להכיר את המגבלות אשר נכללות במסגרת ההליך על מנת להבטיח כי ההליך יבוצע בצורה הטובה ביותר.

החשיבות של סיוע מטעם עורך דין

במסגרת פירוק חברה מרצון קיימת חשיבות עליונה להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום. ללא סיוע מטעם עורך דין אתם עשויים להיקלע אל עולם שאינו מוכר לכם ומכיל ביטויים שונים. בו ברגע שאתם בוחרים לפנות אל עורך דין מקצועי בתחום התיק שלכם ינוהל בצורה טובה יותר והדבר מהווה יתרון משמעותי בעת הליך של פשיטת רגל.

עליכם לזכור כי עורך דין בעל מומחיות בתחום יבטיח להשיג לכם תנאים טובים. עם זאת, כאשר אתם בוחרים ללכת בדרך עצמאית, הרי הדבר עשוי להשפיע רבות על סכומי הכסף אותם תדרשו לשלם.

הגשת בקשה לפירוק חברה – רק אצל עורך דין מומחה בתחום

במסגרת פירוק חברה בע"מ הליך כחלק מפשיטת רגל יש להיעזר בעורך דין מומחה בתחום. רצוי לבחור משרד אשר מתייחס בקפידה רבה לכלל קהל הלקוחות ומקדיש להם את תשומת הלב במטרה להבטיח כי הם יזכו לטיפול המקיף והמקצועי ביותר במסגרת פשיטת רגל.

אל תפספסו עדכונים והטבות

אנו רוצים להשאיר אותכם מעודכנים בפוסטים האחרונים, כל החדשות, טיפים והטבות עבור חברות חדשות וקיימות.
הירשמו כעת

פוסטים דומים

אימות חתימה מקוון והכנת תצהיר חתום על ידי עורך דין

מה זה תצהיר? תצהיר הוא מסמך שנערך בכתב ומשמש מעין עדות של המוסר אותו. התצהיר צריך לכלול מידע שמסתמך על עובדות שידועות למצהיר, וזה מתחייב שהוא מוסר מידע אמין ומהימן. כמו כל מסמך משפטי, גם התצהיר נכנס לתוקף בהתקיים מספר כללים: המצהיר הוזהר שעליו למסור מידע נכון בלבד. המצהיר אישר שהבין את האזהרה, מסר מידע נכון וחתם על התצהיר בנוכחות המזהיר (המכונה 'משביע'). האזהרה...

המשך לקרוא
עו"ד רון הדר19 במאי, 2020

בחירת עורך דין לפשיטת רגל כתוצאה ממשבר הקורונה

משבר הקורונה שינה את השוק העולמי בכלל ואת המשק הישראלי בפרט: אחוזי האבטלה עלו משמעותית, עסקים וחברות נאלצו להיסגר או לכל הפחות לשנות את מתכונת העבודה שלהם ועצמאים רבים נדרשו לחשב מסלול מחדש. בשל הקיפאון הזה בשוק רבים נדרשים לפתוח בהליכי פשיטת רגל. מדוע? הדבר נובע מבעיות תזרימיות והיעדר ההכנסות של עסקים שיצרו אצלם חובות או לחלופין מכך שאנשים פרטיים, שכירים, הוצאו לחל"ת או...

המשך לקרוא
עו"ד רון הדר17 במאי, 2020
דילוג לתוכן