מוצרים

שירותים משפטיים יכולים להיות מאוד יקרים ומלווים בבירוקרטיה. אבל אנחנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותים שישיגו את המטרות שלכם. לא משנה אם אתם מקימים חברה או עסק, מגינים על המותג שלכם עם סימן מסחר, צריכים להגיש בקשה לצו ירושה או צוואה או צריכים ייעוץ מעו"ד בכל נושא משפטי, אנחנו כאן בשביל להדריך אתכם ולהפוך את הדרך לפשוטה, מהירה וכלכלית עבורכם.

מוצרים לחברות

הקמת חברה בישראל

תרגום תעודת התאגדות/תקנון חברה/נסח חברה מרשם החברות לאנגלית + חותמת עו"ד נאמן למקור Certified Copy.

הקמת חברה בישראל

רישום חברה בע"מ ברשם החברות. הכנת כל המסמכים לצורך הקמת החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם החברות.

שינוי שם חברה בחינם

דו"ח עדכון פרטי החברה שנדרש להגישו פעם בשנה לרשם החברות. הדו"ח כולל פרטים בעניין בעלי המניות, הדירקטורים, חלוקת המניות ועוד. חברה שלא מגישה דו"ח שנתי תיחשב כחברה מפרה

פתיחת תיק במס הכנסה

מנוי חודשי שבאמצעותו אנחנו מורידים מכם את כאב הראש והבירוקרטיה וחוסכים לכם בעלויות שירותים משפטיים באופן מהיר ופשוט אונליין לאורך כל השנה

פתיחת חשבון בנק לחברה

אנו בEttorney מציעים את האפשרות של ביצוע שינוי שם חברה אונליין בחינם. באמצעות טופס קצר תוכל לקבל את הטפסים שצריך למלא על מנת להשלים את התהליך.

פירוק חברה אונליין

הכנת כל המסמכים לצורך פירוק החברה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות בירושלים לפי לוחות הזמנים הקבועים בחוק.

שינוי שם חברה בחינם

אנו בEttorney מציעים את האפשרות של ביצוע שינוי כתובת חברה אונליין בחינם. באמצעות טופס קצר תוכל לקבל את הטפסים שצריך למלא על מנת להשלים את התהליך.

פירוק חברה אונליין

פתיחת תיקים לעוסק מורשה ברשויות: מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. ללא הגעה פיזית – אין צורך לחכות בתורים ארוכים ולבזבז יומיים במשרדי הרשויות.

תרגום מסמכי חברה לאנגלית

הכנת המסמכים לצורך העברת מניות, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן.

הסכם סודיות לחברה

הגן על עצמך ועל העסק שלך מתביעות עתידיות וכן על המידע שתקבל מהמשתמשים. תנאי שימוש מותאמים אישית לאתר/אפליקציה שלך ולסוג העסק.

תרגום מסמכי חברה לאנגלית

הכנת המסמכים לצורך שינוי בהרכב הדירקטוריון, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן.

הסכם סודיות לחברה

הכנת המסמכים לצורך הקצאת המניות, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה לרשם החברות. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן.

בקשה לצו קיום צוואה

סקירה של ההסכם המשפטי שלך: הסכם העבודה, הסכם השכירות, החוזה העסקי שלך או כל הסכם אחר ע"י עו"ד על מנת שתהיה בטוח ב-100% שהוא מגן על האינטרסים שלך.

רישום סימן מסחר אונליין

הסכם עבודה מנוסח ע"י עורך דין המתמחה בתחום העסקי ודיני העבודה. עו"ד ינסח ביחד אתך הסכם עבודה מותאם אישית לעסק/חברה שלך.

במסגרת השירותים אותם מציעה Ettorney, נמנה גם שירות של אימות חתימה/אימות תצהיר – הליך פשוט, מהיר וקל.

שינוי שם חברה בחינם

הסכם זכיינות אונליין הינו הסכם בו הרשת מעניקה לזכיין זכויות בנוגע למכירת מוצרים או שירותים תחת המותג שלה בהתאם להסכמות מראש והגדרת חובות וזכויות בין הצדדים.

לוגו דף ועט

מכתב התראה אונליין יכול להיות בגין הפרות מסחריות שונות, זכויות יוצרים, תשלום חוב או כל הפרה משפטית אחרת בטרם נקיטת הליכים כגון תביעה בביהמ"ש.

הקמת חברה בארה"ב from start to finish וזאת באמצעות עו"ד המתמחה בתחום. השירות כולל הכנת כל המסמכים להקמת החברה, מתן ייעוץ בבחירת סוג החברה ובחירה במדינה הנכונה כמדינת הרישום.

שינוי תקנון חברה במהירות, ביעילות, במקצועיות וללא התעסקות בבירוקרטיה מצידכם תקנון החברה הוא ממסמכי היסוד שלה ומהווה חוזה בין החברה לבעלי המניות בה.

ניסוח ועריכה של חוזה שכירות שישמש אתכם לצורך השכרת נכס לדיירים/שוכרים תוך שמירה והגנה על האינטרסים שלכם. חוזה שכירות פרטי/מסחרי.

רישום סוכנות ביטוח ברשם החברות ובמשרד האוצר (הממונה על תחום הביטוח) בין אם אתם מקימים חברה חדשה ובין אם אתם עושים הסבה של חברה קיימת כולל מילוי הטפסים הרבים, תצהירים, רישום ועוד.

לוגו דף ועט

פתיחת תיק ברשויות מע"מ /מס הכנסה לחברה בע"מ ללא צורך בהגעה פיזית למשרדי הרשויות! רו"ח שלנו יפתח עבורכם את התיקים תוך פחות מ-48 שעות!

תרגום מסמכים לאתרי מסחר בינלאומי כגון: Ebay, Amazon ו- Etsy. תרגום במהירות תוך 24 שעות…

פתיחת חשבון בנק לחברה בע"מ בסניף הבנק בו תבחרו. הכנת כל המסמכים ואישורי העו"ד לצורך פתיחת החשבון.

מוצרים שיעלו בקרוב: הסכם שותפות אונלייןהסכם למתן שירותים אונלייןהסכם ייעוץ אונלייןהסכם לרכישת/למכירת חברה אונלייןהסכם לקבלנות משנה אונלייןהגשת תביעה קטנה באינטרנטקמפיין מימון המונים בארה"ב אונלייןתביעת לשון הרע באינטרנטרישום קבלן אונליין, הסכם פינוי בינוי אונליין, הסכם תמ"א 38 אונליין, תביעת זכויות יוצרים אונליין, הליך פשיטת רגל אונליין, הפטר בהוצאה לפועל אונליין, צוואה הדדית אונליין, רישום פטנט אונלייןרישום עמותה אונליין, עו"ד נהיגה בשיכרות אונליין, רישוי עסקים אונליין, הסכם גירושין אונליין, הנהלת חשבונות לעוסק מורשה אונלייןרישום סימן מסחר בינלאומי, הגשת תביעות קטנות, תביעת רשלנות רפואית אונליין, החזר מס אונליין, הסכם אופציות לעובדים אונליין, רישום חברה לתועלת הציבור, רישום שותפות, רואה חשבון לעוסק מורשה, הנהלת חשבונות לחברה בע"מ אונליין. הליך בוררות אונליין, הליך גישור אונליין, הסכם השקעה אונליין, הסכם הלוואה אונליין, הנהלת חשבונות לסטארט אפ, הגשת תביעה לפינוי מושכר אונליין, רישום הערת אזהרה אונליין, רישום זכויות בטאבו, דו"ח שנתי לעוסק פטור.

מוצרים לסטארטאפים

הסכם מייסדים באנגלית

הכנת הסכם מייסדים מותאם אישית בעזרת פלטפורמה מתקדמת. סיום הפרוצדורה במינימום עלות וזמן על מנת שתוכלו להיות מרוכזים 100% במיזם.

הסכם סודיות (חינם)

הסכם סודיות לחברה

אנו בEttorney מציעים ללקוחותינו דוגמא להסכם סודיות בחינם. באמצעות טופס קצר תוכל לקבל את הסכם לדוגמא על פיו תוכלו לפעול לצורך כתיבת הסכם סודיות.

הגשת בקשה למענק מהמדען הראשי (הרשות לחדשנות) באמצעות Ettorney, חוסכת לכם זמן רב, כסף ומעלה את הסיכויים לאישור הבקשה.

.

בקשה לצו קיום צוואה

חבילת הסטארטאפים שלנו מהווה ONE STOP SHOP, עבורכם, קהל היזמים שרוצים להקים את החברה שלכם במהירות תוך חיסכון בזמן ועלויות. החבילה כוללת הכנת כל המסמכים הדרושים להקמתה, הסכם מייסדים ותנאי שימוש באתר/אפליקציה.

מתרחבים לשוק הבינלאומי? הוצאת ויזת עבודה לארה"ב מעולם לא הייתה קלה יותר

הנפקת כל סוגי ויזות העבודה לארה"ב במגוון תחומים: מחקר, רפואה, חקלאות ועוד…

סימני מסחר

רישום סימן מסחר אונליין

קבלת דו"ח מפורט על המותג שלך מעו"ד המתמחה ברישום סימני מסחר. הדו"ח כולל אינדיקציה על מתחרים והמלצות מעו"ד על אופן רישום סימן המסחר שלכם.

רישום סימן מסחר אונליין

רישום ברשם סימני המסחר הכי מהיר בארץ! הכנת כל המסמכים לצורך רישום סימן המסחר, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם.

צוואות וירושות

בקשה לצו קיום צוואה

הגשת בקשה לרשם לענייני ירושה ע"י עו"ד מומחה בירושות. חסכון בזמן, בירוקרטיה ובהגעה פיזית לרשם במקרה של סירוב/הגשה לא נכונה.

בקשה לצו קיום צוואה

הגשת בקשה לצו קיום צוואה לרשם לענייני ירושה. הכנת כל המסמכים לצורך קבלת תוקף משפטי לצוואה, אימות חתימה ע"י עו"ד ושליחה אונליין לרשם לענייני ירושה.

בקשה לצו קיום צוואה

הסכם ממון לפני נישואין הוא מסמך תכנון כלכלי של חיי הנישואין בין בני זוג לפני תחילת חייהם המשותפים. הסכם ממון נועד בין היתר  להסדיר את אופן חלוקת הנכסים בין בני הזוג במקרה של פרידה

בקשה לצו קיום צוואה

צוואה הינה מסמך משפטי מחייב באמצעותו מורה אדם כיצד יש לנהוג ברכושו ונכסיו לאחר לכתו ומי יהיו יורשיו. על הצוואה להיות מפורטת ככל הניתן וברורה, על מנת למנוע סיבוכים בעתיד לאחר לכתו של עורך הצוואה.

ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך אשר אדם שחושש ליכולתו לשלוט בחייו ולקבל החלטות עבור עצמו, מייפה את כוחו של אדם אחר לקבל החלטות בשמו וזאת ב-3 תחומים עיקריים: בריאות, אישיים ונכסים…

שינוי גודל גופנים